Školení rozhodčích - březen 2018

ZRUŠENO Ředitelství soutěží Asociace debatních klubů, z.s. zve na školení rozhodčích, které proběhne 10.-11. března 2018 v Praze.

Je otevřeno všem zájemcům, kteří by chtěli rozšířit řady akreditovaných rozhodčích, jedinou podmínkou je dosažení 18. roku věku v této debatní sezóně, tj. do 22. dubna 2018. Předchozí zkušenosti s formou KPDP ani akademickým debatováním nejsou nutné, v pátek proběhne jednotící seminář s úvodem do formy KPDP a ukázkovou debatou. Pokud jste již debatou protřelí, můžete přijet v sobotu ráno na první akreditační blok.
Každému účastníkovi školení doporučujeme, aby se před zahájením školení alespoň elementárně seznámil s aktuální podobou pravidel debaty ve formě KPDP, aby se v nich během školení dokázal orientovat a usnadnil tak svůj proces získání akreditace. Samozřejmostí však je podrobný rozbor a výklad pravidel v rámci školení. Pro důkladnější přípravu se můžete začíst i do nové metodiky.
Co si vzít na školení s sebou? Blok na poznámky, pravidla KPDP a Soutěžní řád (oba dokumenty jsou k dispozici na webu), dobrou náladu a chuť zjistit něco nového!

PROGRAM
Školení bude probíhat v sobotu od 9:00 ráno, očekávané ukončení je v 19:00. V neděli proběhne akreditační debata a test znalostí soutěžních dokumentů. Předpokládané ukončení školení v 13:00.

MÍSTO KONÁNÍ
Školení proběhne na Gymnáziu, Praha 6, Nad Alejí 1952.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Ubytování a stravování není zajištěno, v sobotu bude možnost oběda v přilehlé restauraci. V případě, že některý z účastníků bude žádat o ubytování, pokusíme se ho zajistit buď u některého z “pražáků”, nebo na nedalekých VŠ kolejích.

REGISTRAČNÍ POPLATEK

  • 100 Kč - startovné (slouží k pokrytí nákladu na školitele a materiály)

Platba musí být uhrazena do pátku 2. března 2018 na účet číslo 2100403113/2010 vedený u Fio banky. Při platbě na místě či příjezdu bez přihlášení bude účtováno penále 100 Kč navíc.

PŘIHLÁŠKY
V přihlášce uveďte jméno a datum narození účastníka. Zasílejte je na email rs@debatovani.cz do neděle 4. března 2018 do 14:00.

KONTAKT NA ORGANIZÁTORY
Dotazy prosím zasílejte na adresu rs@debatovani.cz.

Na shledanou se těší členové Ředitelství soutěží.