Výsledky debatní sezóny 2021/2022

Asociace debatních klubů vyhlašuje konečné výsledky XXVII. ročníku Debatní ligy a Debate League, XXV. ročníku Debatního poháru a Debate Cup a VI. ročníku Debatního superpoháru.

Konečné pořadí po finálovém turnaji v jednotlivých soutěžích je následující:

Debatní liga 2021/2022

  1. Oui Oui (Open Gate)
  2. The Banana Council (Open Gate)
  3. Vaklavovo OnlyFans (Open Gate)
  4. Neutrality (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
  5. Ewoci (Mendelovo Gymnázium, Opava)
  6. Castoroides invicta (Mendelovo Gymnázium, Opava)
  7. ?!?!!? (Mendelovo Gymnázium, Opava)
  8. Jiří, Jan a Ivan (Open Gate)

Nejlepší mluvčí:

  1. Nicolas Ivanov (Open Gate)
  2. Filip Vrťo (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
  3. Dominik Kalouda (Matiční gymnázium, Ostrava)
  4. Jakub Skopal (Mendelovo Gymnázium, Opava)
  5. Kristýna Bohlová (Mendelovo Gymnázium, Opava)
  6. Matěj Marek (Open Gate)
  7. Renáta Kotůlková (Mendelovo Gymnázium, Opava)
  8. Tomáš Galnor (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
  9. Regina Knapíková (Mendelovo Gymnázium, Opava)
  10. Jan Vilč (Mendelovo Gymnázium, Opava)

Nejlepší nováčci:

  1. Tobiáš Křížek (Arcibiskupské gymnázium v Praze)
  2. Anna Vavrošová (Mendelovo Gymnázium, Opava)
  3. Oliver Erben (Open Gate)
  4. Daniel Strnad (Open Gate)
  5. Marie Heidrová (Mendelovo Gymnázium, Opava)

Další výsledky najdete v greyboxu.

Debate League 2021/2022

  1. Děláme to v triu (Gymnázium Hello)
  2. Oui Oui (Open Gate)
  3. idk (Park Lane International School)
  4. Mlynáři (Open Gate)
  5. Pozitivity (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
  6. Neutrality (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)

Nejlepší mluvčí:

  1. Václav Kuboň (Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava)
  2. Filip Vrťo (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
  3. Lotta Vaher (Tartu Jaan Poska Gümnaasium)
  4. Nicolas Ivanov (Open Gate)
  5. Charlotte Comstock (Park Lane International School‎)
  6. Jan Hlaváček (Gymnázium Hello)
  7. Nina Fořtíková (Park Lane International School‎)
  8. Matěj Marek (Open Gate)
  9. Pavel Hradil (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
  10. Tomáš Galnor (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)

Nejlepší nováčci:

  1. Jan Fišer (Open Gate)
  2. Daniel Strnad (Open Gate)
  3. Oliver Erben (Open Gate)
  4. Eliška Vylobová (Gymnázium Hello)
  5. Pavlína Zádrapová (Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži)

Další výsledky najdete v greyboxu.

Debatní pohár

  1. *Kejsy X Theme* (Arcibiskupské gymnázium v Praze)
  2. ?!?!!? (Mendelovo Gymnázium, Opava)
  3. Ňuníci (Gymnázium Opatov)

Debate Cup

  1. Neutrality (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
  2. Pozitivity (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
  3. Jiří, Jan a Ivan (Open Gate)

Debatní superpohár

  1. Oui Oui (Open Gate)
  2. Neutrality (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
  3. Ewoci (Mendelovo Gymnázium, Opava)