Pozvánka na jarní mezinárodní akce

Zveme vás na jarní debatní mezinárodní debatní akce – jednou z nich je debatní turnaj ve slovinském Ljutomeru.


International World Schools Debate Tournament Ljutomer 2019

Přihlaste se na tradiční mezinárodní turnaj v Ljutomeru, který se koná na začátku března 2019. Slovinské debatní akce jsou vždy zárukou kvality a dopravně dobře dostupné. Turnaj je dobrou příležitostí pro začínající i zkušenější debatéry i rozhodčí.

Termín: 6. – 10. března 2018
Místo: Ljutomer, Slovinsko
Jazyk: anglický
Formát: WSDC. V rámci debatního turnaje proběhne 6 základních kol. Nejlepších osm týmů postoupí do vyřazovací části (počínaje čtvrtfinále). Turnaj bude losovaný systémem power pairing.
Počet týmů: Turnaje se bude moci zúčastnit maximálně 45 týmů. Bude-li zájem větší, jedním z kritérií je i počet rozhodčích za delegaci, proto rádi přivítáme i účastníky z řad rozhodčích. Každý tým se musí skládat přesně ze tří debatérů.
Program: Turnaj bude zahájen ve čtvrtek 7. března odpoledne a skončí v sobotu 9. března v podvečer (cca v šest hodin). Ve středu 6. března jsou na programu pouze příjezdy (možný příjezd i ve čtvrtek dopoledne, registrace je od 12.30 – 14.00) a v neděli 11. března jsou jíž pouze odjezdy (možný odjezd již v sobotu 10. března večer).
Přihlášky: do 14. ledna 2018 vyplněním formuláře
Účastnický poplatek: Registrační poplatek činí 45 EUR v případě ubytování v hostitelských rodinách (takto mohou být ubytováni pouze debatéři, nikoli rozhodčí) a 100 EUR při ubytování v hotelu (v případě ubytování na dvě noci, v případě ubytování na 3 noci 140 EUR). K registračnímu poplatku je nutno připočíst náklady na dopravu (zřejmě vlakem) – počítejte s částkou okolo 3300 Kč. Celkové náklady by se tedy měly pohybovat v rozmezí 4500 až 5000 Kč.  V případě vážných problémů s financováním můžete v přihlášce požádat o příspěvek.
Více informací: na FB stránkách