ADK ČR greybox rozhodčí
cz | en | 2019/2020

nepřihlášený uživatel přihlásit

seznam: všichni | debatéři | rozhodčí | správci | přehled IB | řečnické body | řečnické body - rozhodčí | statistiky

jménoklubformátjazykmístoIB
Adámková KateřinaDK Nad AlejíDL,DPcz,enPraha
Ballaty "Hector" MatějNymburkDL,DPcz,enNymburk
Bluma BedřichDK Nad AlejíDL,DPcz,enPraha
Born AdamnezávislíDL,DPcz,enPraha
Brinda "0014" RenénezávislíDL,DPcz,enPříbor
Bušková Hana ŠtěpánskáDL,DPcz,enPraha1.000
Carr James AlexandrOpen GateDL,DPcz,enBabice, Praha
Čámská AnnaPříbramDL,DPcz,enPříbram1.000
Čechová AlenaGFXŠ LiberecDL,DPcz,enLiberec1.000
Černík TomášDK JatečníDL,DPcz,enÚstí nad Labem
Černý "Fireman" VojtěchnezávislíDL,DPcz,enPraha
Čížová HanaHavířovDL,DPczHavířov
Dohnalová TaťánaKojetínDL,DPczKojetín, Přerov
Dolečková MartinaNymburkDL,DPczNymburk, Praha
Dragoun "DýDžej" JannezávislíDL,DPczPraha1.000
Filipková AlžbětaMGODL,DPcz,enOpava
Flegrová MichaelaOpen GateDPcz,enBabice?
Galeta LukášKojetínDL,DPczKojetín
Gardavský OndřejKojetínDL,DPczKojetín
Gracla RichardJana KepleraDL,DPcz,enPraha
Gromada "Vlado" DanielGJSDL,DPcz,enPraha
Hájková VeronikaMGODL,DPcz,enOpava
Halfarová NelaMGODL,DPczOpava
Herčíková IvaGJŠ PřerovDL,DPcz,enPřerov
Hlubučková KristýnaGYBUDL,DPcz,enPraha
Horák MartinSPŠCH BrnoDL,DPcz,enBrno
Horynová GabrielanezávislíDL,DPczNymburk
Hrabánek DušanČAGDL,DPcz,enPříbram1.000
Hrubcová PetraDK Nad AlejíDPcz,enPraha
Chrást LukášnezávislíDPcz,enBrno
Ivanov NicolasOpen GateFFczBabice1.000
Jalůvka PetrnezávislíDPczPraha
Janková "žubrienka" TerezaOpen GateDPcz,enPraha
Janstová KateřinaGEKOMDL,DPczPraha
Kalabusová PetraGJŠ PřerovDL,DPcz,enPřerov
Knytl "Knýťa" JanNymburkDL,DPczPraha, Nymburk
Kosina RobertGFXŠ LiberecDPczLiberec1.000
Kouba "0019" PetrGJŠ PřerovDL,DPczPřerov
Kožnarová ZuzanaPostupickáDL,DPczPraha
Krištofík Stanislav JozefSlovaňákDPczBrno
Krybusová LucieKojetínDL,DPczKojetín
Labská KarolínaGFXŠ LiberecDL,DPcz,enLiberec
Ligurská KláranezávislíDL,DPczPraha
Linzer PavelHladnovDL,DPczOstrava
Maclean RichardPark LaneDL,DPenPraha
Maršík ProkopBrnoDL,DPcz,enBrno
Metelka JanDK Nad AlejíDPcz,enPraha
Mezera JosefnezávislíDL,DPcz,enČeské Budějovice
Michaljaničová IvanezávislíDPcz,enPraha
Neužil JakubHavířovDL,DPczHavířov
Niesigová LenkaGFXŠ LiberecDL,DPczLiberec1.000
Novotná Alexandra Olomouc HejčínDL,DPcz,enPřerov
Novotný "Mensa" JanMensaDL,DPcz,enPraha
Novotný Martin NymburkDPczNymburk
Okruhlica JakubKojetínDPczKojetín
Orava VáclavGJŠ PřerovDL,DPczPřerov, Brno
Ottová TerezaOpatovDL,DPcz,enPraha
Pallová RadkaGJŠ PřerovDPcz,enPřerov
Pavlok "Papi" MartinBrnoDL,DPcz,enBrno
Pečeňa "Caesar" MichalDK Nad AlejíDL,DPcz,enPraha
Piech ZbyněkBrnoDL,DPcz,enOpava, Brno1.000
Pilát MatějnezávislíDL,DPcz,enPardubice
Pilátová MarkétaDK Nad AlejíDL,DPcz,enPardubice, Praha
Pospíšil PetrPostupickáDL,DPcz,enPraha
Pospíšilová EvaOpatovDL,DPcz,enPraha
Procházka TomislavOpen GateDL,DPcz,enPraha
Procházková MichaelanezávislíDL,DPcz,enPraha1.000
Rábek TomášDK UKDL,DPcz,enPraha
Regnerová EvaNezařazeníDPcz?
Richard "Katechka" KateřinaPark LaneDL,DPcz,enPraha1.000
Rousková AnnaGFXŠ LiberecDL,DPcz,enLiberec/Skotsko
Rychlý DanielSPŠCH BrnoDL,DPcz,enOpava, Brno
Sedláček DavidPostupickáDPczPraha
Sekaninová ElenaGJŠ PřerovDL,DPcz,enPřerov
Soukup VáclavOpen GateDL,DPcz,enPraha2.000
Suchomel Aleš GFXŠ LiberecDL,DPcz,enLiberec
Sušić AlexandrOpen GateDPcz,enPraha, Babice
Szcotka ErikDK AG KroměřížDL,DPcz,enKroměříž
Špalková TerezaOlomouc HejčínDL,DPcz,enPřerov
Štefan Anselm BenediktNymburkDL,DPczNymburk1.000
Švajcrová Kateřinanezávislícz,enPraha
Tichý DominikMGODL,DPcz,enOpava
Uhlíř RomanGFXŠ LiberecDL,DPcz,enPraha1.000
Valešová MartinaGFXŠ LiberecDL,DPcz,enLiberec
Valladares AmyČAGDPenČeské Budějovice
Vellechová KarolínaGJŠ PřerovDL,DPcz,enPřerov
Waic VlastimilnezávislíDL,DPcz,enÚstí nad Labem
Wranová MartinaMGODL,DPczOpava
Zbranková Lucie nezávislíDL,DPcz,enPraha
Zelbová JuditaGEKOMDL,DPcz,enPraha1.000
Zemanová JanaMGODL,DPczOpava
Zíková AdélaOpen GateDL,DPcz,enLondýn