ADK ČR greybox řečnické body
cz | en | 2019/2020

nepřihlášený uživatel přihlásit

seznam: všichni | debatéři | rozhodčí | správci | přehled IB | řečnické body | řečnické body - rozhodčí | statistiky

V žebříčcích se vyskytují pouze členové ADK.

##debatérklubprůměrvzorků
11Szymsza "Kuxa" JakubProstějov83.11119
2Pospíšilová EvaOpatov82.00001
23Karásek "Karas" AdamProstějov80.44449
34Burgr LadislavProstějov80.11119
45Kozlová MartinaMGO79.800010
56Vrťo FilipGJŠ Přerov79.705917
7Schalek DavidPostupická79.00002
7Szofer KlaudiaKojetín79.00005
69Ivanov NicolasOpen Gate77.894719
710Šimečková SašaBrno77.87508
811Kamrádová VeronikaMGO77.714314
912Halfarová NelaMGO77.692313
1013Loupanec PetrGJŠ Přerov77.333312
1013Žák StanislavGFXŠ Liberec77.333315
1013Kolářová EliškaDK GJKT77.333312
1316Marek MatějOpen Gate77.142914
1417Kuboň VáclavHello77.071414
1518Bednář LukášDK GJKT77.000011
1619Hrnčířová MichaelaDK GJKT76.727311
1720Galnor TomášGJŠ Přerov76.705917
1720Kučera OndřejPostupická76.705917
1922Holler JakubDK GJKT76.642914
23Bell SebastianGJŠ Přerov76.20005
2024Okruhlica JakubKojetín76.000010
25Krybusová LucieKojetín75.80005
2126Chlebusová AdélaHello75.66679
2227Burianová JitkaOpen Gate75.50006
2328Moravec David DK GJKT75.411817
2429Janečková MarianaBrno75.400010
2530Hložková ViktorieOpen Gate75.16676
31Novotný Martin Nymburk75.00001
2632Pavlov JevgenijOpatov74.823517
33Příkazský PetrGJŠ Přerov74.75004
33Nezhyba JaromírGJŠ Přerov74.75004
2735Brablc TadeášNymburk74.733315
2836Klazarová ZuzanaNymburk74.666715
2937Šupka MatyášOpen Gate74.62508
38Weigl CatherinePark Lane74.60005
38Štěpánová EmmaMensa74.60005
3040Piller MatějNymburk74.416712
3141Neuhöfer RobertGFXŠ Liberec74.400015
3242Hůlková EvaDK GJKT74.333312
3343Chadimová VeronikaDK GJKT74.214314
3444Vodička OndřejDK GJKT74.100010
45Králová LucieBrno73.60005
3546Vilč JanMGO73.111118
47Vitásek LukášKojetín72.80005
3648Kotůlková RenátaMGO72.588217
49Mudra VojtěchGJŠ Přerov72.50004
3750Hofmanová Luisa AnnaNymburk72.44449
51Hrouda JakubBrno72.40005
52Křenek OliverNymburk72.00001
3852Šindelář VítMGO72.00006
3954Kučerová LucieOpatov71.866715
55Vančurová AlexandraGJŠ Přerov71.80005
4056Hartmann ViktorMGO71.71437
57Kalouda DominikMatiční71.50004
58Domesová KateřinaMGO71.25004
58Čiž OndřejMatiční71.25004
60Zhu SamuelHladnov71.00003
60Michálek JonášHavířov71.00003
4160Haluza VojtěchBrno71.00009
63Hradil PavelGJŠ Přerov70.75004
64Horák VojtěchHladnov70.66673
65Galeta LukášKojetín70.40005
66Klimsza TomášHladnov69.66673
67Rajner Jan VilémHladnov69.00003
4268Vodvárková ErikaPORG Ostrava68.900010
69Pačáková VanesaHello68.50004
70Šilar JanGFXŠ Liberec68.00005
4370Kluz RenéPORG Ostrava68.000010
72Pacutová AnnaMatiční67.75004
73Vávra PřemyslMensa67.25004
74Malý FrantišekMatiční67.00003
74Šrajer DenisGFXŠ Liberec67.00005
76Kölbl MartinSPŠCH Brno66.00002
77Olbert JakubHladnov65.66673
78Frélich AntonínGJŠ Přerov65.60005
79Antonova ViktorieHello64.50004
80Jebousek AdamMensa64.00004
81Mencl BrunoMensa61.25004