ADK ČR greybox přehled IB
cz | en | 2019/2020

nepřihlášený uživatel přihlásit

seznam: všichni | debatéři | rozhodčí | správci | přehled IB | řečnické body | řečnické body - rozhodčí | statistiky

sezóna: 2019/2020 | celkem

V žebříčcích se vyskytují pouze členové ADK.

#jménoklubIB
1Kouba "0019" PetrGJŠ Přerov1115.434
2Pilát Matějnezávislí992.025
3Soukup VáclavOpen Gate671.910
4Hrabánek DušanČAG645.735
5R "Ka." KateřinaPark Lane636.570
6Bluma BedřichDK Nad Alejí615.060
7Brinda "0014" Renénezávislí524.599
8Dolečková MartinaNymburk500.645
9Čechová AlenaGFXŠ Liberec472.055
10Pilátová MarkétaDK Nad Alejí405.910
11Dragoun "DýDžej" Jannezávislí374.650
12Pospíšil PetrPostupická338.950
13Zelbová JuditaGEKOM315.485
14Dohnalová TaťánaKojetín273.828
15Piech ZbyněkBrno268.840
16Pospíšilová EvaOpatov261.780
17Waic Vlastimilnezávislí260.955
18Kalabusová PetraGJŠ Přerov236.000
19Gracla RichardJana Keplera232.670
20Uhlíř RomanGFXŠ Liberec230.700
21Bušková Hana Štěpánská196.435
22Mezera Josefnezávislí188.320
23Novotný "Mensa" JanMensa171.820
24Procházková Michaelanezávislí166.300
25Tichý DominikMGO163.570
26Born AdamPark Lane155.440
27Zbranková Lucie nezávislí145.535
28Švajcrová Kateřinanezávislí141.475
29Labská KarolínaGFXŠ Liberec137.925
30Wranová MartinaMGO137.298
31Carr James AlexandrOpen Gate134.900
32Maršík ProkopBrno132.845
33Štefan Anselm BenediktNymburk131.090
34Ivanov NicolasOpen Gate127.500
35Hájková VeronikaMGO127.448
36Sušić AlexandrOpen Gate124.150
37Novotná Alexandra Olomouc Hejčín120.200
38Špalková TerezaOlomouc Hejčín110.200
39Marek MatějOpen Gate105.800
40Szcotka ErikDK AG Kroměříž91.420
41Rychlý DanielSPŠCH Brno86.150
42Chamráthová TerezieMGO85.400
43Pavlok "Papi" MartinBrno81.725
44Černík TomášDK Jateční77.886
45Novotný Martin Nymburk77.410
46Kozlová MartinaMGO76.400
47Kučera OndřejPostupická73.925
48Kamrádová VeronikaMGO72.473
49Gardavský OndřejKojetín72.300
50Szymsza "Kuxa" JakubProstějov71.848
51Žák StanislavGFXŠ Liberec71.800
52Vrťo FilipGJŠ Přerov68.600
53Halfarová NelaMGO68.200
54Šembera MartinDK Nad Alejí68.100
55Kosina RobertGFXŠ Liberec67.925
56Brablc TadeášNymburk67.400
57Formánek JakubNymburk67.200
58Karásek "Karas" AdamProstějov66.248
59Neuhöfer RobertGFXŠ Liberec65.100
60Piller MatějNymburk63.200
61Burgr LadislavProstějov59.250
62Ligurská Kláranezávislí58.530
63Herčíková IvaGJŠ Přerov58.030
64Rajtr JiříGEKOM57.400
65Okruhlica JakubKojetín57.300
66Vondráčková LucieDK Jateční57.001
67Kotler TomášDK GJKT54.690
68Krybusová LucieKojetín54.500
69Zemanová JanaMGO53.500
70Galnor TomášGJŠ Přerov53.400
71Neužil JakubHavířov52.777
72Galeta LukášKojetín52.000
73Šimečková SašaBrno51.750
74Houžvičková MagdalénaDK Nad Alejí49.800
75Janečková MarianaBrno46.250
76Moravec David DK GJKT43.300
77Bednář LukášDK GJKT38.300
77Vodička OndřejDK GJKT38.300
79Pavlov JevgenijOpatov38.075
80Králová LucieBrno35.350
81Kotůlková RenátaMGO33.200
82Schalek DavidPostupická32.700
83Haluza VojtěchBrno32.650
84Nováková ViktorieDK GJKT31.900
85Slíva FrantišekHladnov30.200
86Kolářová EliškaDK GJKT29.800
87Hrouda JakubBrno29.650
88Nezhyba JaromírGJŠ Přerov28.200
89Bell SebastianGJŠ Přerov27.000
89Reeves Daniel Hladnov27.000
91Matějka JanDK GJKT26.300
91Stav TomášKojetín26.300
93Holler JakubDK GJKT25.400
94Loupanec PetrGJŠ Přerov25.300
95Šrámek AdamHladnov25.000
96Špalková HanaGJŠ Přerov24.900
97Karlová AdélaPark Lane24.600
98Hložková ViktorieOpen Gate23.850
99Chadimová VeronikaDK GJKT23.800
100Kučerová LucieOpatov23.300
100Vilč JanMGO23.300
102Kuboň VáclavHello22.900
103Klazarová ZuzanaNymburk22.800
103Nosková LauraPark Lane22.800
103Szofer KlaudiaKojetín22.800
106Chlebusová AdélaHello22.600
107Hrnčířová MichaelaDK GJKT21.700
108Vodvárková ErikaPORG Ostrava21.200
109Nogolová KarinHladnov20.690
110Hofmanová Luisa AnnaNymburk20.100
110Hůlková EvaDK GJKT20.100
112Svobodová DenisaDK Jateční19.336
113Burianová JitkaOpen Gate19.075
114Mudra VojtěchGJŠ Přerov18.700
115Hřebíček ŠtěpánBrno18.000
116Čámská AnnaPříbram17.000
117Hartmann ViktorMGO16.800
118Kluz RenéPORG Ostrava16.700
119Plaskura ŠimonMGO16.600
120Košík JakubSPŠCH Brno16.300
121Havlík FilipBrno15.725
122Grbin DanielProstějov15.500
123Moravec "Maratonec" David DK GJKT15.400
124Vančurová AlexandraGJŠ Přerov15.300
125Buchtová JanaPORG Ostrava15.200
126Pačáková VanesaHello15.100
127Šupka MatyášOpen Gate14.600
127Turková AlenaProstějov14.600
127Vitásek LukášKojetín14.600
130Malec MatyášGFXŠ Liberec14.300
130Sukač OndřejSU Brno14.300
132Hradil PavelGJŠ Přerov14.000
133Hochman DavidGFXŠ Liberec13.800
134Dlouhý ŠimonPříbram13.400
135Hennhofer DennisHello13.265
136Mertlíková VeronikaDK GJKT12.000
137Příkazský PetrGJŠ Přerov11.500
138Růžičková AdélaProstějov11.400
139Krettek MichalMGO11.300
140Procházka JanSPŠCH Brno10.900
141Bajcsyová NicoleBrno10.100
142Kölbl MartinSPŠCH Brno9.100
143Křenek OliverNymburk8.900
144Skaličková TerezaKojetín8.800
145Domes JakubMGO8.500
146Šindelář VítMGO8.400
147Valíčková VeronikaBrno8.350
148Kinc ŠimonDK AG Kroměříž8.100
149Nguyen Thi Hoang AnnaGJŠ Přerov7.900
150Lakomý JanProstějov7.700
151Weigl CatherinePark Lane7.500
152Dolanský LukášČAG7.000
153Carr Olivia AnnaOpen Gate6.900
153Dohnalová HanaGJŠ Přerov6.900
155Galeta OndřejKojetín6.700
155Neckař ŠimonProstějov6.700
157Kocourková EliškaSlovaňák6.600
157Lasovská AnnaSlovaňák6.600
157Šatný JakubSlovaňák6.600
160Loumová LucieGFXŠ Liberec6.200
161Škopek JanDK Nad Alejí5.600
162Havlíček TomášPříbram4.300
162Štěpánová EmmaMensa4.300
164Bartošková KateřinaDK AG Kroměříž4.100
164Sochor TadeášDK AG Kroměříž4.100
166Minton MarcusPORG Ostrava3.960
167Čámská KarlaPříbram3.900
167Nepožitek JonášMGO3.900
169Gazdík ZbyněkSvitavy3.800
170Šilar JanGFXŠ Liberec3.700
170Šrajer DenisGFXŠ Liberec3.700
170Verbitskiy MatveyČAG3.700
173Frélich AntonínGJŠ Přerov3.600
173Řehulková VeronikaMGO3.600
175Chhabra ShreyasPark Lane3.000
175Kalouda DominikMatiční3.000
177Čiž OndřejMatiční2.900
177Walenka KarelPříbram2.900
179Pavlík DavidMGO2.800
180Pacutová AnnaMatiční2.600
181Olbert JakubHladnov2.500
182Domesová KateřinaMGO2.400
182Jebousek AdamMensa2.400
182Mencl BrunoMensa2.400
182Vávra PřemyslMensa2.400
186Antonova ViktorieHello2.300
187Valladares AmyČAG2.120
188Horák VojtěchHladnov2.100
188Patrovský VojtěchSvitavy2.100
188Polák MarekSPŠCH Brno2.100
188Rajner Jan VilémHladnov2.100
192Malý FrantišekMatiční2.000
192Michálek JonášHavířov2.000
194Klimsza TomášHladnov1.900
194Lejchtová KristinaDK GJKT1.900
194Zhu SamuelHladnov1.900
197Hung Doan TranSvitavy1.300
198Beránek TadeášKojetín1.200
199Matějková IvaMGO0.500