ADK ČR greybox přehled IB
cz | en | 2019/2020

nepřihlášený uživatel přihlásit

seznam: všichni | debatéři | rozhodčí | správci | přehled IB | řečnické body | řečnické body - rozhodčí | statistiky

sezóna: 2019/2020 | celkem

V žebříčcích se vyskytují pouze členové ADK.

#jménoklubIB
1Kouba "0019" PetrGJŠ Přerov1115.419
2Pilát Matějnezávislí992.025
3Soukup VáclavOpen Gate654.365
4Hrabánek DušanČAG642.735
5R "Ka." KateřinaPark Lane636.570
6Brinda "0014" Renénezávislí520.599
7Dolečková MartinaNymburk499.505
8Čechová AlenaGFXŠ Liberec467.055
9Pilátová MarkétaDK Nad Alejí405.910
10Dragoun "DýDžej" Jannezávislí374.650
11Pospíšil PetrPostupická338.950
12Zelbová JuditaGEKOM305.785
13Dohnalová TaťánaKojetín273.828
14Piech ZbyněkBrno263.045
15Waic Vlastimilnezávislí260.955
16Kalabusová PetraGJŠ Přerov235.000
17Pospíšilová EvaOpatov231.990
18Gracla RichardJana Keplera223.670
19Uhlíř RomanGFXŠ Liberec222.700
20Bušková Hana Štěpánská187.935
21Mezera Josefnezávislí183.620
22Novotný "Mensa" JanMensa170.820
23Procházková Michaelanezávislí166.300
24Tichý DominikMGO163.570
25Born AdamPark Lane149.210
26Zbranková Lucie nezávislí145.535
27Švajcrová Kateřinanezávislí141.475
28Labská KarolínaGFXŠ Liberec137.925
29Štefan Anselm BenediktNymburk130.025
30Wranová MartinaMGO127.660
31Maršík ProkopBrno126.950
32Carr James AlexandrOpen Gate125.900
33Hájková VeronikaMGO122.810
34Sušić AlexandrOpen Gate118.150
35Novotná Alexandra Olomouc Hejčín115.200
36Ivanov NicolasOpen Gate113.700
37Špalková TerezaOlomouc Hejčín110.200
38Marek MatějOpen Gate95.400
39Szcotka ErikDK AG Kroměříž89.420
40Rychlý DanielSPŠCH Brno86.150
41Chamráthová TerezieMGO85.400
42Černík TomášDK Jateční77.886
43Pavlok "Papi" MartinBrno75.845
44Novotný Martin Nymburk71.645
45Kozlová MartinaMGO71.100
46Gardavský OndřejKojetín69.300
47Šembera MartinDK Nad Alejí68.100
48Kosina RobertGFXŠ Liberec67.925
49Formánek JakubNymburk67.200
50Kučera OndřejPostupická65.025
51Brablc TadeášNymburk62.400
51Žák StanislavGFXŠ Liberec62.400
53Szymsza "Kuxa" JakubProstějov62.300
54Vrťo FilipGJŠ Přerov61.000
55Kamrádová VeronikaMGO60.650
56Karásek "Karas" AdamProstějov59.700
57Piller MatějNymburk59.300
58Ligurská Kláranezávislí58.530
59Halfarová NelaMGO57.400
59Rajtr JiříGEKOM57.400
61Neuhöfer RobertGFXŠ Liberec57.100
62Vondráčková LucieDK Jateční57.001
63Krybusová LucieKojetín54.400
64Herčíková IvaGJŠ Přerov54.015
65Okruhlica JakubKojetín53.300
66Burgr LadislavProstějov52.000
67Galeta LukášKojetín51.900
68Zemanová JanaMGO51.500
69Houžvičková MagdalénaDK Nad Alejí49.800
70Kotler TomášDK GJKT49.150
71Šimečková SašaBrno47.650
72Galnor TomášGJŠ Přerov45.800
73Neužil JakubHavířov42.200
74Janečková MarianaBrno42.150
75Vodička OndřejDK GJKT34.500
76Moravec David DK GJKT34.100
77Bednář LukášDK GJKT33.800
78Schalek DavidPostupická32.700
79Nováková ViktorieDK GJKT31.900
80Králová LucieBrno31.650
81Slíva FrantišekHladnov30.200
82Haluza VojtěchBrno28.650
83Reeves Daniel Hladnov27.000
84Matějka JanDK GJKT26.300
84Stav TomášKojetín26.300
86Hrouda JakubBrno25.850
87Nezhyba JaromírGJŠ Přerov25.400
88Pavlov JevgenijOpatov25.275
89Šrámek AdamHladnov25.000
90Špalková HanaGJŠ Přerov24.900
91Karlová AdélaPark Lane24.600
92Kotůlková RenátaMGO24.500
93Nosková LauraPark Lane22.800
94Bell SebastianGJŠ Přerov22.700
95Kolářová EliškaDK GJKT22.400
96Loupanec PetrGJŠ Přerov22.000
97Holler JakubDK GJKT20.800
98Hložková ViktorieOpen Gate20.750
99Nogolová KarinHladnov20.690
100Chlebusová AdélaHello19.700
101Hofmanová Luisa AnnaNymburk19.400
101Chadimová VeronikaDK GJKT19.400
103Svobodová DenisaDK Jateční19.336
104Szofer KlaudiaKojetín18.900
105Hrnčířová MichaelaDK GJKT18.400
106Kučerová LucieOpatov18.300
107Hřebíček ŠtěpánBrno18.000
108Klazarová ZuzanaNymburk17.300
109Čámská AnnaPříbram17.000
110Plaskura ŠimonMGO16.600
111Košík JakubSPŠCH Brno16.300
112Mudra VojtěchGJŠ Přerov15.900
113Burianová JitkaOpen Gate15.775
114Havlík FilipBrno15.725
115Grbin DanielProstějov15.500
116Moravec "Maratonec" David DK GJKT15.400
117Buchtová JanaPORG Ostrava15.100
117Pačáková VanesaHello15.100
117Vodvárková ErikaPORG Ostrava15.100
120Hůlková EvaDK GJKT14.900
120Kuboň VáclavHello14.900
122Šupka MatyášOpen Gate14.600
122Turková AlenaProstějov14.600
124Vilč JanMGO14.500
125Malec MatyášGFXŠ Liberec14.300
125Sukač OndřejSU Brno14.300
127Hartmann ViktorMGO13.900
128Hochman DavidGFXŠ Liberec13.800
129Dlouhý ŠimonPříbram13.400
130Mertlíková VeronikaDK GJKT12.000
131Vančurová AlexandraGJŠ Přerov11.700
132Růžičková AdélaProstějov11.400
133Krettek MichalMGO11.300
134Hradil PavelGJŠ Přerov11.000
135Procházka JanSPŠCH Brno10.900
136Vitásek LukášKojetín10.700
137Kluz RenéPORG Ostrava10.600
138Bajcsyová NicoleBrno10.100
139Kölbl MartinSPŠCH Brno9.100
140Křenek OliverNymburk8.900
141Skaličková TerezaKojetín8.800
142Domes JakubMGO8.500
142Příkazský PetrGJŠ Přerov8.500
144Valíčková VeronikaBrno8.350
145Kinc ŠimonDK AG Kroměříž8.100
146Nguyen Thi Hoang AnnaGJŠ Přerov7.900
147Lakomý JanProstějov7.700
148Šindelář VítMGO7.200
149Dolanský LukášČAG7.000
150Carr Olivia AnnaOpen Gate6.900
150Dohnalová HanaGJŠ Přerov6.900
152Galeta OndřejKojetín6.700
152Neckař ŠimonProstějov6.700
154Kocourková EliškaSlovaňák6.600
154Lasovská AnnaSlovaňák6.600
154Šatný JakubSlovaňák6.600
157Loumová LucieGFXŠ Liberec6.200
158Škopek JanDK Nad Alejí5.600
159Hennhofer DennisHello4.690
160Havlíček TomášPříbram4.300
161Bartošková KateřinaDK AG Kroměříž4.100
161Sochor TadeášDK AG Kroměříž4.100
163Minton MarcusPORG Ostrava3.930
164Čámská KarlaPříbram3.900
164Nepožitek JonášMGO3.900
166Gazdík ZbyněkSvitavy3.800
167Verbitskiy MatveyČAG3.700
168Řehulková VeronikaMGO3.600
169Weigl CatherinePark Lane3.400
170Chhabra ShreyasPark Lane3.000
171Walenka KarelPříbram2.900
172Pavlík DavidMGO2.800
173Valladares AmyČAG2.120
174Patrovský VojtěchSvitavy2.100
174Polák MarekSPŠCH Brno2.100
176Lejchtová KristinaDK GJKT1.900
177Hung Doan TranSvitavy1.300
178Beránek TadeášKojetín1.200
179Matějková IvaMGO0.500