ADK ČR greybox Nezávislí rozhodčí
cz | en | 2020/2021

nepřihlášený uživatel přihlásit

místo: Celá ČR

Vedouci: Brinda "0014" René

rozhodčí

rozhodčíjazykformátmísto
Gracla Richardcz,enDL,DPPraha
Michaljaničová Ivacz,enDPPraha
Pilát Matějcz,enDL,DPPardubice
Brinda "0014" Renécz,enDL,DPPříbor
Waic Vlastimilcz,enDL,DPÚstí nad Labem
Jalůvka PetrczDPPraha
Dragoun "DýDžej" JanczDL,DPPraha
Černý "Fireman" Vojtěchcz,enDL,DPPraha
Knytlová GabrielaczDL,DPNymburk
Švajcrová Kateřinacz,enPraha
Ligurská KláraczDL,DPPraha
Procházková Michaelacz,enDL,DPPraha
Bušková Hana cz,enDL,DPPraha
Šindýlková Lucie cz,enDL,DPPraha
Mezera Josefcz,enDL,DPČeské Budějovice
Chrást Lukášcz,enDPBrno
Horák Martincz,enDL,DPBrno

členové

přehled IB | přehled řečnických bodů

jménotýmdebatérčlen ADK
Augustinyová Tamaranene
Benkovská Dagmarnene
Brinda "0014" Renéaktivníano
Bukovjanová Kateřinanene
Bušková Hana Krásní, Souhlasný tým školeníaktivníano
Černá Terezanene
Černý "Fireman" Vojtěchaktivníne
Dragoun "DýDžej" Janaktivníano
Dvořáková Kláranene
Gerlová Hananene
Gracla RichardNT2aktivníne
Hajda Ondřejnene
Hlávková Monikanene
Hloch Ondřejnene
Horák MartinCH's, IG něco, Kowalskiho klubaktivníne
Chovanec Štěpánnene
Chrást Lukášnene
Jacová Michaelanene
Jahoda "Yahoodka" Petrnene
Jalůvka PetrNymburský mix 2aktivníne
Kalenda Františeknene
Knytlová GabrielaVox Populi, JMT, Nymburský mix 1, Nymburský mix 2aktivníano
Kocmánek Jakubnene
Konrád Milannene
Kotíková "Irenka" Irenaaktivníne
Kubátová Ditanene
Kubínková Terezanene
Kurian Matejnene
Kuzmin Alexandernene
Kyseláková Alenanene
Lehotský Lukášnene
Libíček Jannene
Ligurská Kláranene
Lomička Pavelnene
Lukáč "Miguel" Michalnene
Mačák Kubonene
Mačák Matejnene
Mezera Josefmix 5, Nekrásní, Bonmotéřiaktivníano
Michaljaničová Ivaaktivníne
Musil Petrnene
Mydlár Matějnene
Nepokojová Markétanene
Netopilová Blankanene
Novák Jiřínene
Pavelec Jannene
Pecháčková Ivanene
Pilát MatějNS2, NT2aktivníano
Plocková Štěpánkanene
Ponikelská Hankanene
Popovičová Lenkanene
Pospíšilová Anetanene
Pour Erichnene
Procházková Michaelaaktivníano
Sapák "Sapo" Matejnene
Sedláček "0017" Otakarnene
Schultz Andrejnene
Sitta "Yetti" Richardnene
Sochová Ivanaaktivníne
Svačina Lubomírnene
Svízelová Martinanene
Šesták "Janošík" Radovannene
Šindelář Martinnene
Šindýlková Lucie Geniální komando, Komando Komparativuaktivníne
Šteinfeldová Jitkanene
Švajcrová Kateřinaaktivníne
Trtíková Renátanene
Tulis Jannene
Tzortzopoulosová Vandanene
Vašíčková Helenanene
Viktorinová Michaelanene
Vlčková Veronikanene
Waic Vlastimilnene
Židlická Alenanene