Zagreb Winter Holidays Open 2017

Kategorie:  

Prosincový adventní víkend již čtvrtý rok po sobě v „debatním kalendáři“ patří mezinárodnímu turnaji v Záhřebu. Čeští debatéři se tohoto turnaje v hojném počtu zúčastnili již v předchozích ročnících. Zváni jsou začínající i zkušenější debatéři i rozhodčí. Nijak vysoký účastnický poplatek a atmosféra předvánoční chorvatské metropole jsou tou nejlepší pozvánkou!

Termín: 15.-17. prosince 2017
Místo: Záhřeb, Chorvatsko
Jazyk: anglický
Formát: WSDC. Proběhne 6 základních kol (z toho čtyři debaty budou připravené; dvě teze, z nichž každou budou všechny týmy jednou hájit a jednou jí oponovat, budou organizátory zveřejněny později), osm nejúspěšnějších týmů postoupí do vyřazovací části (počínaje čtvrtfinále).
Počet týmů: Turnaje se dle slov organizátorů bude moci zúčastnit 90 týmů (díky tomu, že se pořádá v rozsáhlé školní budově). Loni se do turnaje nakonec zapojilo 96 týmů.
Přihlášky: Do 8. října 2017 vyplněním online formuláře
Účastnický poplatek a doprava: Účastnický poplatek zahrnující ubytování v hostelu/hotelu a stravu (plnou penzi) v místě konání debat činí pro debatéry 90/135 Euro, pro rozhodčí 75/100 Euro. Noc navíc (např. při příjezdu o den dříve) by stála 25/40 Euro na osobu. Doprava vlakem do Záhřebu tam a zpět by měla v přepočtu na osobu stát okolo tří tisíc korun.
Více informací: V přiložené pozvánce, na webových stránkách turnaje či facebookovém profilu akce.