Zahraniční

Články, které se týkají zahraničních aktivit ADK, o.s.

Výběr trenéra národního týmu ČR pro Mistrovství světa v debatování 2015

Kategorie:  

Zahraniční výbor hledá trenéra pro WSDC 2015, které proběhne 20.-30. července 2015 v Singapuru.

English College Open 2018

Kategorie:  

Pozvánka na 7. ročník mezinárodního debatního turnaje v estonském Tallinnu, kterého se již pravidelně účastní české výpravy. Vhodné pro debatéry i rozhodčí všech kategorií, kteří si chtějí konec pololetí zpestřit výpravou do Pobaltí.

Zagreb Winter Holidays Open 2017

Kategorie:  

Prosincový adventní víkend již čtvrtý rok po sobě v „debatním kalendáři“ patří mezinárodnímu turnaji v Záhřebu. Čeští debatéři se tohoto turnaje v hojném počtu zúčastnili již v předchozích ročnících. Zváni jsou začínající i zkušenější debatéři i rozhodčí. Nijak vysoký účastnický poplatek a atmosféra předvánoční chorvatské metropole jsou tou nejlepší pozvánkou!

Call for debaters - World Schools Debating Championships 2018

Kategorie:  

The International Committee of the Czech Debate Association is looking for debaters to represent the Czech Republic at the World Schools Debating Championships 2018 which will be held in Croatia and Slovenia. The selection will be done by the members of the International Committee and additional invited guests.

National Squad 2017/2018

Kategorie:  

AKTUALIZOVÁNO Zahraniční výbor ADK dává na vědomí, že trénování široké reprezentace (tzv. National Squad) pokračuje i v této sezoně. English version included.

Syndikovat obsah