Tiskové zprávy

V této části jsou umístěny tiskové zprávy a další důležitá oznámení o akcích a činnosti ADK.

Tisková zpráva 7-2012

Kategorie:  

Grant Nadace Vodafone pro Asociaci debatních klubů
Praha, 2.října 2012 - Asociace debatních klubů přivítala tento týden svého historicky prvního zaměstnance. Stala se jím Irena Kotíková ze společnosti Google, která do ADK přichází díky podpoře projektu Nadace Vodafone - kRok jinak.

Tisková zpráva 6-2012

Kategorie:  

XVII. ročník Debatní ligy má svého vítěze
Praha – 7.května 2012. Dnes dopoledne proběhlo v prostorách Jednacího sálu Senátu PČR slavnostní finále středoškolské soutěže Debatní ligy. V obou částech této soutěže, v anglické i české větvi, si trofej odnesly týmy z pražských gymnázií. Akcí vyvrcholila celoroční soutěž v debatování, pořádaná občanským sdružením Asociace debatních klubů.

Tisková zpráva 5-2012

Kategorie:  

Vyvrcholení XVII. ročníku celostátní soutěže Debatní liga v Senátu PČR
Praha - květen 2012. Stejně tak jako cyklisté na Tour de France jedoucí po cílové rovince na Champs-Élysées, blíží se i Debatní liga do svého finále. Po celoročním úsilí a pěti kvalifikačních turnajích, kterými finalisté úspěšně prošli, přichází závěrečný finálový turnaj. Ten je vyvrcholením celé sezóny pod patronací Asociace debatních klubů, o.s.

Tisková zpráva 4-2012

Kategorie:  

ČESKÝ DEBATNÍ TÝM ZVÍTĚZIL NA MISTROVSTVÍ SVĚTA V NEW YORKU
15.4.2012 – Praha – Na mezinárodní soutěži International Public Policy Forum (IPPF), jejíž finálové kolo proběhlo od 13. do 15. dubna v New Yorku, se podařilo českým debatérům z Asociace debatních klubů, o.s. vybojovat v silné konkurenci senzační první místo. Stali se tak prvním týmem v jedenáctileté historii soutěže, kterému se podařilo zvítězit, aniž by jeho rodnou řečí byla angličtina. Soutěže se účastnilo přes 300 týmů z celého světa, složených ze studentů středních škol, které písemně i verbálně debatovaly o otázkách veřejné politiky.

Tisková zpráva 3-2012

Kategorie:  

Studenti z celé republiky se utkají na debatním turnaji v Plzni
Praha, 11. duben 2012 – Debatní sezóna vrcholí – od 13. dubna do 15. dubna 2012 se totiž koná Pátý turnaj XVII. ročníku Debatní ligy. Na turnaj do Evropského hlavního města kultury 2015, Plzně, se sjedou středoškolské týmy z celé republiky, aby porovnaly své síly s oponenty z jiných debatních klubů. Debatní sezóna bude slavnostně zakončena samotným finálem 7. května v Poslanecké sněmovně PČR.

Syndikovat obsah