Nabídka pomoci klubům bez kouče

Kategorie:  

Ředitelství soutěží nabízí pomoc debatním klubům, které nemají vlastního zkušeného trenéra.

Začínat v debatě je těžké, zejména pokud vám chybí zkušený debatní kouč. Jelikož v ADK debatuje řada klubů, kterým kouč chybí zcela, či také začíná s debatou, rozhodlo se ředitelství soutěží nabídnout těmto klubům pomocnou ruku.

Komu je nabídka určena?
Týmům, kterým chybí zkušený debatní kouč. Je jedno, zda se jedná o týmy, které vůbec kouče nemají, formálně je vede jeden z debatérů, či je trénuje pedagog, který má jen malé zkušenosti s debatou.

Co nabízíme?
Bohužel nemáme čas, jezdit na vaše schůzky debatního klubu, ale v době moderních technologií vám můžeme pomoci na dálku. Znamená to zejména konzultace ohledně pravidel a kontrolu vaší přípravy na debatu. Očekáváme však také samostatný přístup, takže byste měli být schopni sami přečíst pravidla a metodiku a dotazovat se zejména na věci, které vám nejsou jasné. Rovněž za vás nebudeme argumenty vymýšlet, či hledat důkazy – pouze vám vaši linii zkontrolujeme a poskytneme rady co zlepšit.

Jak se zapojit?
Napište za váš tým či klub mail na rs@debatovani.cz. V mailu uveďte, z jakého jste klubu, zda máte kouče a kdo jím je, případně rovněž jaké další týmy z vašeho klubu potřebují pomoc a kontakt na ně. Ředitel soutěží vám pak přidělí jednoho metodika, který vás bude dále kontaktovat a pomůže vám, s čím budete potřebovat. Počítáme, že budou používány prostředky komunikace na dálku jako je Skype, Facebook či Google dokumenty, je to však zcela na dohodě mezi vámi a pověřeným metodikem. Doporučujeme napsat co nejdříve – metodici jsou pracovně vytížení lidé a pokud se nám ozve 15 týmů 3 dny před turnajem, pravděpodobně vám nebudeme moci věnovat příliš času.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /web/htdocs2/debatovanicz/home/www/web/includes/file.inc:1100 Stack trace: #0 /web/htdocs2/debatovanicz/home/www/web/includes/file.inc(1098): file_scan_directory('modules/aggrega...', '\\.module$', Array, 0, true, 'name', 0, 2) #1 /web/htdocs2/debatovanicz/home/www/web/includes/file.inc(1098): file_scan_directory('modules/aggrega...', '\\.module$', Array, 0, true, 'name', 0, 1) #2 /web/htdocs2/debatovanicz/home/www/web/includes/common.inc(2859): file_scan_directory('modules', '\\.module$', Array, 0, true, 'name', 0) #3 /web/htdocs2/debatovanicz/home/www/web/includes/module.inc(97): drupal_system_listing('\\.module$', 'modules', 'name', 0) #4 /web/htdocs2/debatovanicz/home/www/web/modules/update/update.compare.inc(38): module_rebuild_cache() #5 /web/htdocs2/debatovanicz/home/www/web/modules/update/update.fetch.inc(41): update_get_projects() #6 /web/htdocs2/debatovanicz/home/www/web/modules/update/update.module(382): _update_refresh() #7 /web/htdocs2/debatova in /web/htdocs2/debatovanicz/home/www/web/includes/file.inc on line 1100