Blog

Dožívání

Kategorie:  

Potom, co včera ve víceméně průměrném finále (na poměry finálových debat) vyhrál Nový Zéland nad Anglií poměrem 6:1, už tady víceméně není co dělat. (Ten jeden, co byl ve splitu, byl mimochodem Braňo, slovenský zástupce v Chief Adjudicator Panel.

Revisited: Finals Announced & The Qatar Controversy

Kategorie:  

Jít spát ve dvě a být vzbuzen v osm anonymním telefonátem, který tvrdí, že autobusy odjíždějí přesně za pět minut, je jeden z nejméně příjemných zážitků, který jsem měl tu čest prožít. Peripetie našeho odjezdu jsou příliš obtížné na vysvětlování; asi nikoho nepřekvapí, že jsme přišli pozdě.

And the hopes are… (0:3, 0:3)

Kategorie:  

…relinquished. But boy, did we put up a fight.

S téměř dvoudenním odstupem to zní mnohem úspěšněji, než naše snažení skutečně bylo. V krátkosti to tedy shrnu takhle.

Potom, co Indonésie přišla s kapku jiným než očekávaným casem, se mi jako první opozici povedlo nechat se strhnout jejich strukturou a v důsledku tedy odpálit jak řeč, tak celou debatu. Martin ani Míša už na tom nic nezměnili – a ostatně ani změnit nemohli.

Wheee! (2:1, 3:0)

Kategorie:  

Víte, jaký je hlavní rozdíl mezi Washingtonem a Athénami?

(Asi vás to nezajímá. Ale pro některé buržoazní debatéry je to žhavě téma – a pokud někdy budete aspirovat do národního týmu, budu se zabývat reáliemi NT vlastními. Tak proto o tom píšu.)

Příjezd a veselá setkání třetího druhu… 0:3, 2:1

Kategorie:  

„Nemám rád Řeky. Každej má buď hotel, nebo prodává pohledy.“

Toť první zaznamenáníhodná slova člena NT na cizí půdě. Martine, tuhle čest máš jen ty a Neil Armstrong.

Jen poznámka na okraj: létat s rýmou letadlem je něco, co byste si měli velmi dobře rozmyslet a ideálně okamžitě zavrhnout. V anglofonních zemích pro to mají termín „near-death experience“: v češtině to znamená, že máte pocit, že vám hlava každou další sekundou zároveň exploduje a imploduje.

Syndikovat obsah