Akademie koučů

Pozvánka na setkání koučů debatních klubů, které proběhne 24.-25. listopadu 2017 během druhého turnaje Debate League v Přerově.

Možná jste na turnaji v Hradci Králové zaregistrovali pozvánku na "Akademii koučů", jejíž úvodní část se bude konat při anglickém turnaji v Přerově. Pokud se neúčastníte turnaje jako rozhodčí nebo debatér, nemusíte zoufat, na turnaj jet můžete a dokonce bude Vaše účast nám všem prospěšná. Protože na turnaje jezdíte a o dění v asociaci se zajímáte, rozhodli jsme se Vás jakožto kouče debatních klubů nebo zájemce v této činnosti podpořit společným setkáním.

Budou pro Vás připraveny některé aktivity, které se dají s debatéry využít při debatních schůzkách, probereme možnosti foundraisingu Vašeho klubu, popř. pomůžeme se zakládáním debatního klubu a rádi bychom také pomohli posílit Vaše dovednosti v debatním vedení. Můžete se zúčastnit jen přerovského úvodního semináře, ale rádi bychom nabídli další možnosti a přerovské setkání považovali skutečně za "rozjezd". nemusíte se bát debatní "nalévárny", jde skutečně o setkání koučů, sdílení zkušeností a pestrou nabídku debatních aktivit.

MÍSTO KONÁNÍ
Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov.
Přezůvky s sebou.

PROGRAM
pátek
18:30 Debatování jako metoda vzdělávání

sobota
9:30 Debatování jako metoda vzdělávání
11:15 Trenér jako osobnost
13:00 Oběd
14:30 Aktivity pro vedení debatní schůzky
16:15 Aktivity pro vedení debatní schůzky II.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Hotel Zimní stadion, Petřivalského 5, Přerov.
Cesta pěšky z nádraží (0,- Kč), autobus 105 (10,- Kč), taxi ECO 793 900 600 (68,- Kč).
Stravování bude zajištěno formou sobotního oběda a večeře v přilehlé restauraci. Požadavky na vegetariánskou stravu hlaste v přihlášce. Ostatní stravu si obstarají účastníci sami.

PŘIHLÁŠKA
Abychom měli lepší představu o složení zájemců o koučovskou akademii, požádali bychom Vás o vyplnění krátkého dotazníku, který zároveň slouží jako přihláška.

KONTAKT NA ORGANIZÁTORY
Své dotazy ohledně ubytování a stravy posílejte na adresu petr.kouba@debatovani.cz. Jakékoliv dotazy k samotnému setkání koučů naopak směřujte na adresu gabriela.horynova@gmail.com, v urgentních případech volejte +420 739 081 980.