ADK ČR greybox všichni
cz | en | 2017/2018

nepřihlášený uživatel přihlásit

seznam: všichni | debatéři | rozhodčí | správci | přehled IB | řečnické body | řečnické body - rozhodčí | statistiky

jménoklubčlen ADKIB
A. BarboraOpen Gatene
Abayazeedová AišaSPŠCH Brnone1.300
Abrahamová AlžbětaGJB Přerovne
Abrahamová JarmilaOA Třebíčne
Adamcová LucieOA F-Mne
Adamcová MagdalenaOA F-Mne
Adamíková AnežkaGJB Přerovne
Adámková KateřinaDK Nad Alejíne8.670
Adamovič ErvínIQ Romane
Adamovičová TatianaIQ Romane
Adolf MartinNová Pakane
Ajašová KláraNezařazeníne
Al-Hallaková DanielaDK HKne
Andělová EliškaDK Jatečníne
Anděrová AnnaGJNne
Andrášová HanaDK UKne
Andrýsek MatějLesní čtvrťne
Ansorge AdamGFXŠ Liberecne
Apolínová KateřinaDK Nad Alejíne
Ardesová AnastázieSPŠCH Brnone
Arnošt VladimírMostne
Audrlický MartinBiGyne
Augustin MarekGJŠ Přerovne
Augustinyová Tamaranezávislíne
Babička Martin DK Nad Alejíne
Back TomášNymburkne
Bačáková TerezaDK Havířovne
Bagar DominikRomodrom Brnone
Bagár MichalIQ Romane
Bagárová Anna MarieRomodrom Brnone
Bagarová HanaRomodrom Brnone
Bagarová IrenaRomodrom Brnone
Bágarová MichaelaGJŠ Přerovne
Baláš IvanRomodrom Brnone
Balášová MarkétaGJB Přerovne
Balaž DavidRomodrom Brnone
Baláž JanIQ Romane
Balážová IvanaRDL Kojetínne
Balcarová BarboraGFXŠ Liberecne
Ballaty LukášNymburkne
Ballaty "Hector" MatějNymburkne3.300
Balogová NicolaDarjavne
Balunová PavlaOlomouc Hejčínne
Banýrová TerezaGFXŠ Liberecne
Baránek DanielDK COG FMne
Barborka JanBiGyne
Bárek MiloslavOlomouc Hejčínne
Bárt DominikMatičníne
Bárta TomášDK Nad Štoloune
Bartlová HanaBrnone
Bartoň TomášGFXŠ Liberecne
Bartoš MartinGJŠ Přerovne
Bartošík MatějVADAne
Bartošková HelenaBrnone
Bartošová AnetaNezařazeníne
Bartúnková TerezaMostne
Bařinová MartinaGJB Přerovne
Bařtipánová NikolSZŠ Liberecne
Baštýř VojtěchOpen Gatene
Batlová TerezaOlomouc Hejčínne
Baťová IrenaOlomouc Hejčínne
Bayer RobertGFXŠ Liberecne
Bečanová VeronikaNymburkne
Bednárková AnetaJana Keplerane
Bednář LukášDK GJKTne2.300
Bednařík "Prcek" JosefGJŠ Přerovne
Bednaříková IvanaGJŠ Přerovne
Bedrníková ElaDK Nad Alejíne
Běhálková EvaBrnone
Bejblová LucieVADAne
Bělák DanielMatičníne
Běláková "Bibi" IbolyaOpen Gatene
Belza DominikBiGyne
Belza LukášBiGyne
Benda AdamDK Nad Alejíne
Benda TomášPostupickáne
Bendl "BeSt" StanislavNová Pakane
Bendlová JustýnaSZŠ Liberecne
Beneš KarelKojetínne
Benešová PetraNezařazeníne
Benešová ZuzanaDK Nad Alejíne
Benešová ZuzanaVADAne
Benkovská Dagmarnezávislíne
Beránek JaromírGJNne
Bergerová SabinaOlomouc Hejčínne
Bergman ArturJana Keplerane
Berka TomášDK COG FMne
Bernard JosefPlzeňne
Bernartíková KateřinaOpen Gatene
Bernátová SimonaG Třebíčne
Beržinský MartinNezařazeníne
Bětka AlžbětaGJŠ Přerovne
Bezděková MonikaDK Nad Alejíne
Bíbová AničkaGEKOMne
Bicanová BarbaraVADAne
Bílá PetraMoravské Bud.ne
Bílek AdamOlomouc Hejčínne
Biličová AnelaDK Nad Alejíne
Billá PatricieCP Nymburkne
Bílý MilanCP Nymburkne
Bin ""Lenka"" Mai ThanhGYBUne
Binder AlexandraOpen Gatene
Birčáková IvanaOA Třebíčne
Bizoń DorotaGYMPOLne
Bízová RenataKG Třebíčne
Blahoušková VeronikaKojetínne
Blahová BarboraMostne
Bláhová HedvikaDK GJKTne1.700
Blažková EvaDK Nad Alejíne2.600
Blažková "Kris" KristýnaGYBUne
Blechová DanaOpen Gatene
Bleša ČeněkKojetínne
Bleša EduardKojetínne
Blísa LukášGJŠ Přerovne
Bluma BedřichDK Nad Alejíne17.170
Bobková KristýnaGULZne
Bocková VeronikaGym Český Těšínne
Bočková AnežkaDK Nad Alejíne
Boháčová TerezaNymburkne
Böhm JanČAGne
Böhm MichalGJB Přerovne
Böhm PetrČAGne
Böhm TadeášGJŠ Přerovne
Bok VladimírOpen Gatene
Borkovcová EvaNezařazeníne
Borkovcová ZuzanaSlováckone
Borkovec JosefSlováckone
Born AdamRakouskéne6.000
Boroš PetrG Příborne
Borovička JanLesní čtvrťne
Borowská AndreaOA Český Těšínne
Bortlík MartinPORGne
Bořecká BerenikaMostne
Bořuta AlešGJŠ Přerovne
Bosák MatyášOpen Gatene2.200
Botlík TomášMostne
Bouchalová EvaGJŠ Přerovne
Bouška JanMostne
Boženková EliškaBrnone
Brablc TadeášNymburkne13.100
Bradáč JiříČDSne
Bradáčová HanaOA F-Mne
Bradová AnnaGJŠ Přerovne
Brauner FilipGJŠ Přerovne
Brázdilová PavlínaKojetínne
Brejcha ViktorOpen Gatene
Bretšnajdrová KvětaMoravské Bud.ne
Brhlík RostislavGJŠ Přerovne
Brichta KryštofDK Jatečníne
Brinda AntonínDK COG FMne
Brinda "0014" Renénezávislíne10.000
Bromek JiříOA Český Těšínne
Brož AdamDK Nad Alejíne7.000
Brücknerová KarolínaGJNne
Brunnerová NikolaMostne
Brzobohatá AdélaOpen Gatene
Brzysko JanuszChotěbořne
Bubeník JanBiGyne
Bucek RobertNymburkne
Bučková "Berka" TerezaGFXŠ Liberecne
Budínská Věrane
Bugajová TerezaHavířovne
Buganská PetraBrnone
Buchar PetrDK Nad Alejíne
Bukovec RadekGFXŠ Liberecne
Bukovjanová Kateřinanezávislíne
Bullová MarieDK UKne
Burda RadimBrnone
Burdová KarolínaGYBUne
Bureš ZdeněkOpen Gatene
Burget LukášKojetínne
Burgr LadislavProstějovne3.100
Burkert VojtěchNová Pakane
Búřil JindřichGJŠ Přerovne
Buřil LukášBrnone
Buřil TomášNová Pakane
Bušek FrederikPORGne
Bušková Hana Štěpánskáne
Bútorová HanaNezařazeníne
Buzášová MonikaBrnone
Byrne "Katie" KatrinaDK Nad Alejíne
Byrtus JaninaGYMPOLne
Bystroňová Ludmilane
Bystřičan AntonínOA F-Mne
Cagášková MarkétaGJŠ Přerovne
Calábek Adam GJŠ Přerovano3.700
Calábek TomášGJŠ Přerovne0.900
Calábková TerezieGJŠ Přerovne
Cannon KailyGJB Přerovne
Caron-Audet PhilippeISPne
Carr James AlexanderOpen Gatene3.900
Ceplický LukášOpen Gatene0.800
Ceralová KateřinaOlomouc Hejčínne
Cibulka VojtěchOpatovne
Cielecki PiotrGYMPOLne
Cimrmann AdamČDSne
Citorová ZuzanaHavířovne
Coalson EmilieECPne
Crhanová RadkaGJŠ Přerovne
Crhanová VendulaGJŠ Přerovne
Curin VojtěchDK Nad Alejíne
Czinege MatějLesní čtvrťne
Čábelka DavidGJB Přerovne
Čábelka RobinGJB Přerovne
Čaloudová JanaVídeňskáne
Čamaj JanPlzeňne
Čamková VeronikaVADAne
Čanda JakubGFXŠ Liberecne
Čapek TomášLitvínovne
Čapkevič NasťaG Třebíčne
Čapková PaulaBrno Jaselskáne
Čechlovská SoňaDK Nad Alejíne
Čechová AlenaGFXŠ Liberecne10.000
Čerevko LukášHavířovano1.700
Čermáková KateřinaNymburkne
Černá MartinaŠtěpánskáne
Černá PavlínaNymburkne
Černá Terezanezávislíne
Černík TomášDK Jatečníne11.020
Černý DominikSPŠCH Brnone
Černý MartinGJNne
Černý OndřejOpatovne0.700
Černý RobertOpatovne
Černý Tomáš AloisHavířovne
Černý VladimírMostne
Černý VojtěchNymburkne
Černý "Fireman" Vojtěchnezávislíne1.000
Červeňák JosefRDL Kojetínne
Červeňák MichaelRDL Kojetínne
Červeňák PetrDarjavne
Červeňáková NaďaRDL Kojetínne
Červenka Filip8. ZŠ FMne
Červenka JakubDK Nad Alejíne
Čížková KláraGJNne
Čížová HanaHavířovano3.000
Člověk Novýne
Čmielová DominikaHavířovne
Čonka GejzaIQ Romane
Čonka JiříSRNM Nový Jičínne
Čonka RadekRomodrom Brnone
Čorič OskarDK Nad Alejíne
Čujan RadomírGJB Přerovne
Čumplová NikolNezařazeníne
Čunka TiborDarjavne
Čunková JanaIQ Romane
Čurajová BarboraDarjavne
Čureja JanCP Nymburkne
Daďová AndreaGJŠ Přerovne
Damková JanaOA F-Mne
Daněk KarelRychnovne
Daněk OndřejBrnone
Daněk OndřejDK UKne
Daniel MilanDarjavne
Daňková PetraNezařazeníne
Dařílková BáraOlomouc Hejčínne
Ďásek PetrNezařazeníne
Davidová Barbora GJŠ Přerovne
de Vrijer ElsNezařazeníne
Dedek MartinMensane
Dehner OndřejMGOne
Dekař MiroslavMensane5.300
Dekařová MichaelaMensane1.900
Demová SimonaSRNM Nový Jičínne
Demyanenko SergeyGYBUne
Didunyk AmosPostupickáne
Dietrichová KristýnaNezařazeníne
Dirda ErikIQ Romane
Dirda FrantišekIQ Romane
Diro RobertDK RDL Brnone
Dirová PatricieDK RDL Brnone
Djakovalno LukášGJNne
Djakovalno MarekGJNne
Dlouhá LucieGFXŠ Liberecne
Dočekalová DagmarMoravské Bud.ne
Dočkal OndřejDK Nad Štoloune
Dočkalová "Dočky" GabrielaGJŠ Přerovne
Dočkalová MonikaKojetínne
Dohnalová AnetaOA Třebíčne
Dohnalová TaťánaKojetínano3.000
Dohnalová VeronikaGJŠ Přerovne
Dolečková MartinaNymburkne47.390
Doležal ŠtěpánGJŠ Přerovne3.200
Doležalová BáraOlomouc Hejčínne
Doležalová HanaG Třebíčne
Doležalová MagdalénaSlováckone
Doležel JakubNezařazeníne
Domín VojtěchGEKOMne
Dominik TomášDK Havířovne
Dorda EwaGYMPOLne
Doseděl FrantišekGFXŠ Liberecne
Doseděl JakubGJŠ Přerovne
Doskočil Ondřej GYBUne
Dospivová AndreaHavířovne
Dostál PatrikOlomouc Hejčínne
Dostál PavelGJŠ Přerovne
Dostalík IgorGFXŠ Liberecne
Dostalíková AnetaKojetínne5.300
Dostálová Luciene
Dostálová "Cocco" VeronikaOlomouc Hejčínne
Douda VítězslavMostne
Doudová JitkaMostne
Douša "Doušín" MichalNymburkne
Dragoun "DýDžej" Jannezávislíano6.000
Drahňovský TomášGFXŠ Liberecne
Drahorád JakubJana Keplerane
Drdlová HelenaBrnone
Drobisz DominikGYMPOLne
Drozdová BarboraDK Nad Alejíne
Drška TomášNymburkne
Drtilová HanaGJŠ Přerovne
Dubanevičová NatálieGYBUne
Dubská ValerieDarjavne
Duda JanBrnone
Dufková KateřinaDK HKne
Dulanský OndrejGJŠ Přerovne4.400
Dulíková MarieNymburkne
Dummy PersonGFXŠ Liberecne
Duna MarekDarjavne
Duna MiroslavDarjavne
Dunaj MartinGJNne
Dunka RobertRDL Kojetínne
Dunková ŽanetaIQ Romane
Dunová MargitaDarjavne
Dupač JanGJNne
Ďuriček AdamGJŠ Přerovne
Duřt JiříNymburkne
Dutkevič JiříDK Nad Alejíne
Dutkevičová "Deri" LenkaDK Nad Alejíne
Dutko Dávid Nezařazeníne
Dvorský DanielDK Nad Alejíne4.100
Dvorský DavidNymburkne
Dvořák DavidKojetínne
Dvořák IvanDarjavne
Dvořák TomášGJŠ Přerovne
Dvořáková DanielaDK Nad Alejíne6.700
Dvořáková Kláranezávislíne
Dvořáková TerezaČAGne
Dvořáková VeronikaMostne
Dzurko LukášCP Nymburkne
Ebel MatyášDK Nad Alejíne
Écsi ŠaňoMensane
Egertová ZuzanaGFXŠ Liberecne
Ehl RichardGJB Přerovne
Eisenhammerová EvaGFXŠ Liberecne
Ejemová TerezaSPŠCH Brnone1.300
El-Almadich JakubG Třebíčne
Elan SophieDK COG FMne
Eliška PuldováNymburkne
Elišková AnetaNymburkne
Ellederová EvaSPŠCH Brnone
Elstner VojtěchBrnone
Entlerová TerezaGJSne
Erhart JanGFXŠ Liberecne
Fajkus MarekGYMPOLne
Falatková SoňaNezařazeníne
Fanin FaustoPBSne
Faran AnzalPBSne
Farkašová VeronikaIQ Romane
Farmer TimDK Nad Alejíne
Farny AdamGYMPOLne
Farská AnetaGYMPOLne
Faryad JakubGJNne
Fečko "Braňo" BranislavDK UKne
Fedáková AndreaIQ Romane
Fedorov AlexanderOpen Gatene2.800
Feix JiříNezařazeníne
Feixová ViolaDK HKne
Felix LukášGEKOMne
Ferda ZdeněkKG Třebíčne
Ferková OlgaIQ Romane
Fesyukov NikitaOlomouc Hejčínne
Fiala JanPísekne
Fialová KarolínaDK Nad Štoloune
Fialová LadaSPŠCH Brnone1.200
Fialová MarkétaOlomouc Hejčínne
Fialová MartaKG Třebíčne
Fialová NinaBrno Jaselskáne
Fiedlerová MarieBiGyne
Fiedor MartinOA Český Těšínne
Figeroa JakubGYBUne
Filipková AlžbětaMGOne
Firla BeataGYMPOLne
Fiserová AnnaBrnone
Fišerová IvaPísekne
Fišerová VallerieČAGne
Fiurášková MarkétaBrnone
Flegrová MichaelaOpen Gatene
Fleischmannová SvětlanaOpatovne
Fleková AnuLitvínovne
Flídr AlešVídeňskáne
Fojtík JanOpen Gatene
Folberger OndřejMensane2.200
Follerová JanaNymburkne
Foltasová LenkaGJŠ Přerovne
Folwarczna AlicjaGYMPOLne
Folwarczná ZuzanaHavířovano3.100
Folwarczny RadekOA Český Těšínne
Folwarczny RichardOA Český Těšínne
Fopp TimonGFXŠ Liberecne
Formanaová SamantaRomodrom Brnone
Formánek JakubNymburkne7.000
Formánek TomášNymburkne
Forst AntonínOpatovano4.500
Forstová JanaVADAne
Fousek PavelGEKOMne
Francírek PavelKojetínne
Francová AnitaLesní čtvrťne
Franková AnnaBrnone
Franková BarboraBrnone
Franková JanaGJO Litovelne
Franková TerezaPostupickáne
Frantová VeronikaGYBUne
Freitagová MartinaDK COG FMne
Fremundová MichaelaDKGCHne
Friedl TomášNymburkne
Friedrich JiříNezařazeníne
Frühauf JosefOpen Gatene
Fruhwirtová EvaKG Třebíčne
Frydrychová VeronikaValMezne
Frydrychová ZitaGFXŠ Liberecne
Fryšová TerezaDK COG FMne
Fučíková "Sharka" ŠárkaGJB Přerovne
Fukalová EvaOA Třebíčne
Funiok KarelHavířovne
Furmanová KláraGJŠ Přerovne
Fusková MagdalénaOA Český Těšínne
Futáková "Fuťa" MonikaGJŠ Přerovne
Fux DavidMostne
Fux MarekMostne
Fuzy Jakub GJŠkvne
Gábor MariánRDL Kojetínne
Gáborová AndreaKlenovicene
Gabrielová AndreaDK Nad Alejíne
Gadžo KristiánDarjavne
Gajdůšek MartinGJŠ Přerovne
Gajdušek OndřejGym Český Těšínne
Galan SamuelJana Keplerane
Galantič JiříDK Nad Alejíne
Galeta LukášKojetínne1.900
Galeta OndřejKojetínne
Galnor TomášGJŠ Přerovne0.400
Galušková PetraGJO Litovelne
Gambaccini SebastiánPostupickáne
Ganik Adam ISPne
Gara JanNezařazeníne
Gardavský OndřejKojetínne8.400
Gardošová JulianaOpen Gatene
Gąsiorowski PatriziaGYMPOLne
Gasparovich SergeyLFPne
Gašpar DavidDarjavne
Gašpar PatrikDarjavne
Gašpar RadekDarjavne
Gašpar RichardSRNM Nový Jičínne
Gašparová AdrienaDarjavne
Gašparová "Babeta" AlžbětaDarjavne
Gašparová AnetaDarjavne
Gašparová HelenaDarjavne
Gašparová JulieDarjavne
Gašparová LucieDarjavne
Gašparová NikolaHrKrne
Gašparová SandraDarjavne
Gašparová VeronikaDarjavne
Gauthier NoémieGJNne
Gavenda JiříLesní čtvrťne
Gawrová BarbaraGYMPOLne
Gazdová ZuzanaGFXŠ Liberecne
Gelnar JanŠtěpánskáne
Gerlich DavidGym Český Těšínne
Gerlichová MagdalénaGym Český Těšínne
Gerlová AnetaGJŠ Přerovne
Gerlová Hananezávislíne
Geryk JanG Příborne
Gipson Asha NicolNymburkne
Glacnerová ZuzanaKojetínne
Glancová EliškaVADAne
Gocník JanGJŠ Přerovne
Goetzová TerezaMensaano2.700
Gogelová AnitaPísekne
Gogelová LenkaPísekne
Gogová ŠárkaRDL Kojetínne
Gogová ŽanetaRDL Kojetínne
Goláňová BarboraGJNne
Gollová LenkaMGOne
Golmanová NicoleSZŠ Liberecne
Gottlieb OskarGJNne
GPB Místek HonzaDKGPBne
GPB Místek RadekDKGPBne
Gracla RichardJana Keplerane1.000
Gráf DavidMGOne
Grbin DanielProstějovne3.100
Gregorová TerezaBrnone3.900
Greisselová AlenaGJŠ Přerovne
Grener DanielGJŠ Přerovne
Grieslerová MartinaDK Nad Alejíne
Grochol LukášNymburkne
Gromada "Vlado" DanielGJSne1.000
Grussman RobinMGOne
Gřešák ŠtěpánGJB Přerovne
Gřundělová IvanaNezařazeníne
Gücklhorn DavidGJŠ Přerovne
Gulková DominikaJana Keplerane
Gumilevskiy SergeyPORGne
Gunawan EricDK Nad Alejíne
Guňka MagdalenaGYMPOLne
Guńková AgataGYMPOLne
Habětínová LenkaDK Nad Alejíne
Hábová MichaelaGJŠ Přerovne
Habrnátová LenkaDKGPBne
Hadraba PetrKojetínne
Hadrabová GabrielaKojetínne
Hadrabová JanaOA Třebíčne
Hachran JanDK Jatečníne
Hajda Ondřejnezávislíne
Hájková JanaNymburkne
Hájková LauraVADAne
Hájková SašaKojetínne
Hájková VeronikaMGOano14.110
Halfarová NelaMGOano12.700
Halina KonečnáOA Český Těšínne
Hálková AdélaKojetínne
Halková DanielaGFXŠ Liberecne
Halouzková AdélaOA Český Těšínne2.800
Halouzková KateřinaOA Český Těšínne
Haluza VojtěchBrnoano4.900
Hama DanielOlomouc Hejčínne
Hama DavidOlomouc Hejčínne
Hampl JakubMensane12.100
Hamplová NikolaOA F-Mne
Han Thuy DungDKLUne
Hanáčková PetraOlomouc Hejčínne
Hanák FilipOA Český Těšínne
Hanák JiříGJŠ Přerovne
Handlířová JohanaMGOne
Hangurbádžo MartinKlenovicene
Hangurbadžová AgátaRDL Kojetínne
Hanousek JiříDKLUne
Hanousková KateřinaNymburkne
Hanslik KryštofRakouskéne
Hanzelková "Katechka" KateřinaOpen Gatene6.000
Hanzl PavelGJPne
Harašta LukášHavířovne
Hás DavidKojetínne
Hasa LukášGJB Přerovne
Hasáková AlenaGym Český Těšínne
Hasal TomášOA F-Mne
Hášková VeronikaMGOne
Hauserová MichaelaPísekne
Hausnerová KateřinaGJŠ Přerovne
Havelková LenkaGJO Litovelne
Havlíček PetrG Třebíčne
Havlíček TadeášGJŠ Přerovne
Havlíčková PetraOlomouc Hejčínne
Havlík FilipBrnone4.000
Havlík KryštofGFXŠ Liberecne
Havlík RadekGJŠ Přerovne
Havlín ŠtěpánRakouskéne
Havránková PavlínaOpen Gatene
Hedden SamanthaOlomouc Hejčínne
Heindlová TinaNezařazeníne
Heller RichardMostne
Hendrichová AnjaJana Keplerane
Hendrych RobinZatlankane
Hendrychová KatkaDK Nad Alejíne
Henner SebastianGYMPOLne
Henzlová BarboraNymburkne
Heráková AdélaOA Český Těšínne
Heráková KateřinaIQ Romane
Herbríková "Lily" LindaGJŠ Přerovne
Herčíková IvaGJŠ Přerovano8.150
Hereš FilipVADAne
Hercher JáchymVADAne
Herman TomášBrnone
Hermanová MonikaBrnone
Hetman JakubGJŠ Přerovne
Hinková NatalieOpen Gatene
Hladík PetrPlzeňne
Hladíková ZuzanaMostne
Hlaváčová AnnaDK UKne
Hlaváčová JanaDK Nad Alejíne
Hlaváčová LenkaGJNne
Hlavatá KláraBrnone
Hlavinka VojtěchSPŠCH Brnone
Hlavinková KaterinaKojetínne
Hlávková Monikanezávislíne
Hlavová Barbora GJŠ Přerovne
Hlavsová JanaMostne
Hliśnikowski TomaszGYMPOLne
Hloch Ondřejnezávislíne
Hloušek PavelGEKOMne
Hložek "kos" StanislavMostne
Hlubučková KristýnaGYBUne
Hobza VladimírOlomouc Hejčínne
Hodes MilanSPŠCH Brnone
Hodinová KristýnaBrnone
Hodošiová JanaBrnone
Hofbauer MartinBrnone
Hoffmanová AnnaJana Keplerane
Hofman JiříNymburkne
Hofman JosefOpen Gatene
Hochman DavidGFXŠ Liberecne3.400
Hochman OskarDK Nad Alejíne
Holan KristianNymburkne
Holas MartinNymburkne
Holeček MarekRakouskéne
Hollgeová Laureen GYBUne
Holoubek MartinDK HKne
Holoubková KamilaBrnone
Holub JiříDarjavne
Holub TomášDarjavne
Holub VáclavKojetínne
Holub ZoltanIQ Romane
Holubová IvanaMGOne
Holubová KateřinaPísekne
Holubová KvětaDarjavne
Holubová Tereza PORGne
Holubová ValerieRomodrom Brnone
Holubová VeronikaPORGne
Holuša VáclavDK COG FMne
Holý DavidGymnázium Zlínne3.700
Honeiser JanMatičníne
Honsa FrantišekČAGne2.900
Honzák JiříOlomouc Hejčínne
Honzaková JanaGJŠkvne
Horáček PavelNymburkne
Horáčková KateřinaNymburkne
Horák FilipMGOne
Horák JakubSPŠCH Brnone
Horák MartinSPŠCH Brnone1.200
Horák PetrDarjavne
Horáková JitkaMoravské Bud.ne
Horáková KateřinaBrnone
Horáková VeronikaKojetínne
Horčicová IvaBrnone
Horký TomášOA Třebíčne
Horňák MiroslavKojetínne
Horská KarolínaOpen Gatene
Horvát DenisIQ Romane
Horvát JindřichCP Nymburkne
Horváth FrantišekDubinane
Horváthová RůženaDubinane
Horváthová RůženkaDubinane
Horvátová VeronikaIQ Romane
Horynová GabrielaBiGyano4.000
Hořenínová MarieŠtěpánskáne
Hosenseidl RadekGFXŠ Liberecne
Hosová VeronikaBrno Líšeňne
Hostová "Lulu" ĽudmilaDK UKne
Hošek VlastimilDKGCHne
Hošták VojtěchOpatovne
Hótová TerezieGYMPOLne
Houdek ZdeněkG Třebíčne
Houska MichalVADAne
Houšková KamilaDK Nad Alejíne
Houšková PetraGYBUne
Houžvičková MagdalénaDK Nad Alejíne
Hozinková NikolaBrno Jaselskáne
Hozová PetraIQ Romane
Hrabánek DušanČAGano11.000
Hrabánek IvanGJNne
Hrabcova BarboraMGOne
Hradečná AnežkaGYBUne
Hradil AdamProstějovne2.800
Hradilová HelenaOlomouc Hejčínne
Hradilová MichaelaGJO Litovelne
Hrádková SáraGJO Litovelne
Hrbáček JanNezařazeníne
Hrbková MartinaDKLUne
Hrček JakubDK COG FMne
Hrček VojtěchDK COG FMne
Hrdá AnnaGEKOMne
Hrdinková MonikaNymburkne
Hrdinová BlankaPísekne
Hrdlička AdamMensane
Hrdličková PavlaBrnone
Hrdličková PetraGJNne
Hrebík JanOpen Gatene
Hrehorová MarkétaOpen Gatene
Hrňová MichaelaOlomouc Hejčínne
Hrochová KatkaG Třebíčne
Hromířů EliškaGYBUne
Hron ŠtěpánGYBUne
Hronová MichaelaBrnone
Hronzová KristýnaG Třebíčne
Hrouda JakubBrnone
Hrouzová KateřinaKojetínne
Hrubcová PetraDK Nad Alejíne
Hrubý AlešNymburkne
Hrubý JanBrnone
Hrubý PetrIQ Romane
Hrudičková MarieGJO Litovelne
Hrušík "Hrušo" MichalDK UKne
Hruška PetrGEKOMne
Hrůzová KateřinaKG Třebíčne
Hřebíček Michaelne
Hřiceňko JiříDK Nad Alejíne
Hub PavelMGOne
Hubáčková EliškaGJŠkvne
Hubatková PetraBrnone
Hubbell MarekECPne
Hubený PetrMensane8.800
Hučík JakubNymburkne
Hudečková EvaNymburkne
Hudská LudmilaRakouskéne
Huk VáclavBrnone
Hukalová MarkétaNymburkne
Huml DavidMensaano3.700
Hung Vu VietPBSne
Hurta JudithGYMPOLne
Husárová PetraGJŠ Přerovne
Hušek MartinBrnone
Hutařová TerezaPostupickáano5.800
Hutečka FilipGJŠ Přerovne
Hütter VladimírDK COG FMne
Hynešová AnnaMostne
Hynlová LucieMostne
Hýžďal FilipRakouskéne
Chadimová NikolOpen Gatene
Chaloupka AdamMoravské Bud.ne
Chaloupka DavidMoravské Bud.ne
Chaloupková PetraGFXŠ Liberecne
Chalupa FilipOpen Gatene
Chalupa LiborOA F-Mne
Chalupa ŠtěpánGJŠ Přerovne
Chalupná LenkaRychnovne
Chalupný "Bruty" JanOpen Gatene
Chalupová AnnaPostupickáne
Chalupská LucieBrnone
Chamráthová TerezieMGOano6.900
Chládková LucieBrnone
Chládková SabinaGFXŠ Liberecne
Chládková TerezaDDL FMne
Chlebková DenisaGym Český Těšínne
Chlebusová AdélaHelloano5.200
Chlubnová MargaretaPORGne
Chlubnová MarkétaOlomouc Hejčínne
Chmelová AdélaGJO Litovelne
Chmiel Karolina GYMPOLne
Chochel MichaelKojetínne
Chorovský JanHellone3.200
Chotěbor PetrDK Nad Štoloune
Chovancová KarolínaOA F-Mne
Chovanec Štěpánnezávislíne
Chráska FilipDK Nad Alejíne
Chrást Lukášnezávislíne
Chrástecká VeronikaGJŠ Přerovne
Chrástová NatálkaBrnone
Chrobák RadekOA F-Mne
Chromec AgataGYMPOLne
Chu GabrielNezařazeníne
Chudárek OndřejBrnone
Chvátalová VěraMoravské Bud.ne
Chvojková LenkaRychnovne
Chvojková StelaMostne
Chytil MartinKojetínne
Chytil VáclavSPŠCH Brnone
Idriková VeronikaGJŠ Přerovne
Ilavská TerezaMostne
Ill PetrGYBUne
Indra JanOlomouc Hejčínne
Indrák FilipKojetínne
Irlingová NikolOpen Gatene
Jacová Michaelanezávislíne
Jafari NiosuhaISPne
Jahoda "Yahoodka" Petrnezávislíne1.000
Jaitly DemmiOlomouc Hejčínne
Jakešová MarieBrnone
Jakubec MartinGJŠ Přerovne
Jakubíková IvaDK Nad Alejíne
Jakubů MatyášDK Nad Alejíne
Jakuševová NicoleDK Nad Alejíne
Jalůvka Petrnezávislíne
Jambor MartinDK UKne
Jambor MichaelOlomouc Hejčínne
Jamborová AndreaOlomouc Hejčínne
Janáček MartinBrnone
Janáčková TerezaBrnone
Janata DavidOA Třebíčne
Janata VojtěchKG Třebíčne
Jančíková VeronikaBrnone
Jandová TerezaDK Nad Alejíne
Jandus DominikDK Nad Štoloune
Janeczková KarolínaOA Český Těšínne
Janeček MichaelOpen Gatene
Janečková AlžbětaOpen Gatene
Janečková EliškaMostne
Janečková JanaNezařazeníne
Janečková MarianaBrnoano5.900
Janíčková KamilaOlomouc Hejčínne
Janik JakubGYMPOLne
Janik MichalGYMPOLne
Janková "žubrienka" TerezaOpen Gatene
Janoušek FilipGFXŠ Liberecne
Jánská ZoraDK Nad Alejíne
Janstová KateřinaGEKOMne3.000
Janša VojtěchHelloano6.600
Jarmer IvanKojetínne
Jaroňová AnnaOA Český Těšínne
Jaroš MartinOpen Gatene
Jarošová BlankaBrnone
Jarošová LucieDKLUne
Jarůšková VandaBrnone
Jashi JashOpen Gatene
Jašková Alena Brnone
Javůrková TerezaNymburkne
Ječmík AlbertDK Nad Alejíne
Jehlářová KláraGJŠ Přerovne
Jecha MartinNymburkne
Jelínek ViktorGJŠ Přerovne
Jelonek ViktorHladnovne
Jemelíková VeronikaGJB Přerovne
Jenknerová Eliška OA Český Těšínne
Jeřábek MartinGJŠ Přerovne
Jeřábek MartinOpen Gatene
Jeřábková AndreaOlomouc Hejčínne
Ještězjistím NikolaDK COG FMne
Jetelinová KateřinaBrnone
Jílek LiborGJŠ Přerovne
Jílková TerezaNymburkne
Jindra JiříGULZne
Jindrová KristýnaDK Nad Alejíne
Jireš ErikGJPne
Jirovská HanaNezařazeníne
Jisl MiroslavNymburkne
Jislová MichaelaNymburkne
Jochcová RenataGJB Přerovne
Jokeš DavidPostupickáne
Jokešová IsabellaDK Havířovne
Joniaková MichaelaDK COG FMne
Jónová ViolaGJŠ Přerovne
Juda ZdeněkIQ Romane
Juklíček JanMostne
Jurczyk AdamGYMPOLne
Jurčo AdamDK Nad Alejíne
Jurečka JanOlomouc Hejčínne
Jurečková KateřinaOpen Gatene
Justra JakubGJŠ Přerovne
Justrová LucieKojetínne
Kabelková LenkaMoravské Bud.ne
Kábrtová AdélaDK Nad Alejíne
Kácal EduardHavířovano1.300
Kadaníková AnnaDK Nad Alejíne
Kadaňková KarolínaKrnovne
Kadaňková KarolínaMensane
Kadlec "Kubík" JakubOlomouc Hejčínne
Kadlecová TerezaVídeňskáne
Káhnová HelenaVADAne
Kajsturová NikolOA Český Těšínne3.300
Kalabusová HanaGJŠ Přerovne
Kalabusová PetraGJŠ Přerovano18.000
Kalecká KarlaVADAne
Kalenda Františeknezávislíne
Kaleta ZbygniewGYMPOLne
Kalfařová JanaNová Pakane
Kalhotková JitkaSPŠCH Brnone1.200
Kalina MichalOpen Gatene
Kalinová EliškaOpen Gatene
Kalinová PavlaDK Nad Alejíne
Kalný RichardBrnone
Kamrádová VeronikaMGOano9.500
Kaněra VojtěchRakouskéne
Kania MichalHavířovano3.600
Kanisová AlenaGJŠ Přerovne
Kaňka Miroslavne
Kantor AgataGYMPOLne
Kantor DominikKojetínne
Kantor JanKojetínne
Kaplanová MartinaDK Jatečníne
Kapletová KaterinaGFXŠ Liberecne
Kapplová AliceKlenovicene
Karas JanKojetínne
Karásek AdamProstějovne2.800
Kárníková KarolínaHladnovne
Karola PetrGJŠ Přerovne
Karolína KrupičkováGFXŠ Liberecne
Karpetová AdélaGJSne
Kartusová AlžbětaNezařazeníne
Kasal MatoušMostne
Kašpárek OndřejLesní čtvrťne
Kašpárková MartinaGJŠ Přerovne
Kašparová HanaGJŠ Přerovne
Kašparová MichaelaDK Nad Alejíne
Kaštilová BarboraOlomouc Hejčínne
Kaštilová ZuzkaOlomouc Hejčínne
Kaufman JanOlomouc Hejčínne
Kavura JanCP Nymburkne
Kavurová AurelieCP Nymburkne
Kawulok MarekGYMPOLne
Kazda JakubG Třebíčne
Kazda JosefMostne
Kebzová ZuzanaOpen Gatene
Kejík MartinBrnone
Kellnerová KristinaHladnovne
Kennedy SharonOlomouc Hejčínne
Kerekanič VáclavOpen Gatene
Keřková BarboraDK Nad Alejíne
Khazalová GábyBrnone
Kiedroń DorotaGYMPOLne
Kielarová ZitaDK Havířovne
Kijová KláraDK Havířovne
Kilian JaroslavBrnone
Kindlová JuditaDK Nad Alejíne
Kiner MarkECPne
Kiszová JarmilaOA Český Těšínne
Klára JančíkováGJŠ Přerovne
Klein MartinMensaano2.200
Klicnarová MartinaBrnone
Klíčová BarboraNezařazeníne
Klímek JaroslavGJB Přerovne
Klímová AnežkaKG Třebíčne
Klímová TerezaDKLUne
Klimsová VeronikaMostne
Klimszová NatálieOA Český Těšínne
Klinger VojtěchDK Nad Štoloune
Klocek AdamMGOne
Klocek LukášMGOne
Klos ŠtěpánČDSne
Klouda JindřichMostne
Klozová EliškaDK Nad Alejíne
Klus RomanGYMPOLne
Klus TomaszGYMPOLne
Klusáček MatějG Třebíčne
Kluz KatarzynaGYMPOLne
Kmenta VojtěchNymburkne
Kmeť MateuszGYMPOLne
Knap VáclavNová Pakane
Knesl LukášSPŠCH Brnone
Knob LukášKojetínne
Knoblochová TerezaMostne
Knytl "Knýťa" JanNymburkano2.000
Kobzareva AnastasiaGEKOMne
Kocmánek Jakubnezávislíne
Kocourková KristýnaGYBUne
Kočovská MichaelaČAGne
Koďousek JaroslavDK Jatečníne5.000
Kohár MatejNezařazeníne
Kohout PetrVídeňskáne
Kohut OndřejHavířovne
Kohút PavelNová Pakane
Kocháňová AlenaOA F-Mne
Kocháňová MonikaOA F-Mne
Kocháňová SoňaOA F-Mne
Kochtová JohanaGJŠ Přerovne
Kokavec JánNezařazeníne
Koláček MichalBrnone
Koláček OndřejDK UKne
Koláčková PavlaGJŠ Přerovne
Kolafa MichalDK Nad Alejíne
Kolafa OndřejDK Nad Alejíne
Kolář BroněkGFXŠ Liberecne
Kolář JosefOA Třebíčne
Kolářová EliškaDK GJKTne2.500
Kolářová JanaVADAne
Koleček MatoušDK Jatečníne
Kolesa JakubOlomouc Hejčínne
Kolman ZdeněkDK Nad Alejíne
Kolomazníková KláraČajkárnane
Komarov FilipMensane6.900
Komašková DominikaDK Havířovne
Konderla VojtěchGym Český Těšínne
Konečná KláraSOŠEP OLOMOUCne
Konečná ŽanetaGJŠ Přerovne
Konečný ŠtěpánGJŠ Přerovne
Konrád Milannezávislíne
Konrádová KateřinaNezařazeníne
Kopáček VítekNezařazeníne
Kopalová MarkétaGFXŠ Liberecne
Kopčák BohdanDK Nad Alejíne
Kopecká MartinaFrýdlantne
Kopecký MichalNezařazeníne
Kopecký PetrOlomouc Hejčínne
Kopková AnnaGEKOMne
Koplík DavidKojetínne
Kopp PavelOlomouc Hejčínne
Kopřivová MonikaKojetínne
Korecký VojtěchBrnone
Korejsová VeronikaMostne
Koreň TomášNymburkne10.300
Korchyk SofiyaPORGne
Korol JanMostne
Korotčenková MilenaDK Nad Alejíne
Körtingová MartinaBrnone
Korvas JakubKojetínne
Kořínková DenisaKojetínne
Kořínková MonikaOlomouc Hejčínne
Kosař JanBiGyne
Kosík PetrVADAne
Kosina RobertGFXŠ Liberecne4.400
Kosmatová LenkaČAGne
Kostelac MatějGFXŠ Liberecne
Kostelacová IvaGFXŠ Liberecne
Kostic DanielGEKOMne
Kostka KryštofFrýdlantne
Košík JakubSPŠCH Brnone1.300
Košťáková KamilaSZŠ Liberecne
Košťálová MartinaMostne
Koštíř VojtěchMensane
Kotas JakubGymnázium Zlínne3.700
Kotas KlaraGYMPOLne
Kotasová JanaGJB Přerovne
Kotek FilipVADAne
Kotíková "Irenka" Irenanezávislíne
Kotíková JanaOlomouc Hejčínne
Kotlár LukášOpen Gatene
Kotler TomášGymnázium J. K. Tylane
Kotler TomášDK GJKTne3.080
Kotlerová JanaDK HKne
Kotyzová VendulaWichterlene
Kotzur MichaelMGOne
Kouba "0019" PetrGJŠ Přerovne6.650
Koucký JiříGFXŠ Liberecne
Koudar TomášSPŠCH Brnone
Kounek DanielGFXŠ Liberecne
Koupil AndreaGYMPOLne
Kousalová RenaPostupickáne
Kout FilipGFXŠ Liberecne
Koutná KristýnaBrnone
Koutný JiříGFXŠ Liberecne
Kouznetsova AnnaOpen Gatene
Kováč LukášSRNM Nový Jičínne
Kováč TomášIQ Romane
Kováčová IrenaCP Nymburkne
Kováčová LenkaMostne
Kovář Jiří Open Gatene
Kovář MojmírHladnovne
Kovařík "Kovo" TomášDK UKne
Kowalczyk JanGYMPOLne
Kozák JiříGJB Přerovne
Kozák MartinNymburkne
Kozák PavelHladnovne
Kozlová GabrielaVADAne
Kozlová MartinaMGOne7.000
Kozlowska AgnieszkaGYMPOLne
Kozubíková ŽanetaWichterlene
Kožnarová ZuzanaPostupickáne1.080
Kožová MichaelaPísekne
Kožuchov FedorDK Nad Alejíne3.900
Kožuchov "Kirillovič" TimofejDK Nad Alejíne2.500
Kožusznik MichalGYMPOLne
Kožuszniková NikolaHavířovne
Krahulcová "Lucy" LucieDK Nad Alejíne
Krajčí AdamNymburkne
Králová JitkaOpen Gatene
Králová KarolínaNymburkne
Králová LucieDK Nad Alejíne
Králová LucieBrnone4.600
Králová MichaelaDK Nad Alejíne
Králová PetraGJŠ Přerovne
Krásný OndřejDK COG FMne
Krasulová KatarínaVADAne
Kratochvíl "Kráťa" JanNymburkne
Kratochvíl JiříVídeňskáne
Kratochvíl MartinDK Jatečníne6.800
Kratochvíla NatanOpen Gatene4.000
Kratochvílová AnežkaSPŠCH Brnone
Kratochvílová HanaGJŠ Přerovne
Kratochvílová TheaOpen Gatene0.800
Kraus Martin KentMensane0.500
Kraus RomanNymburkne
Krausová Lucie DK GJKTne
Krausová NatalieGJPne
Krauzová KatrinGym Český Těšínne
Krčálová VeronikaDKLUne
Kredbová LucieHavířovano3.300
Krejčí RomanNezařazeníne
Krejčiřík TomášLesní čtvrťne
Krejčířová MichaelaKojetínne
Krejčířová VeronikaKojetínne
Krejčová KateřinaGYBUne
Krejsek ŠtěpánBrnone
Kremláčková AnnaBrnone
Krestová KateřinaWichterlene
Krestová MichaelaDK Havířovne
Kreuzingerová MarkétaOlomouc Hejčínne
Krchňák VáclavJaroškane
Kristalasová SilvieDK COG FMne
Kroka FilipIQ Romane
Krotká VladimíraMoravské Bud.ne
Kroutilová MartinaNezařazeníne
Krouza KristianSZŠ Liberecne
Krumpholcová LucieOpen Gatene
Krutilek ŠtěpánGJNne
Krybusová LucieKojetínano4.300
Krýdová MíšaOlomouc Hejčínne
Křeček ŠtěpánGFXŠ Liberecne
Křehlík TomášG Třebíčne
Křepelková BarboraLesní čtvrťne
Křikava FilipGJPne
Křístková EulálieGJŠ Přerovne
Křivánková DagmarOA Třebíčne
Křivková JanaKrnovne
Kříž KristiánGFXŠ Liberecne
Kříž OndřejGJNne
Křížková AlžbětaNymburkne
Křížková VeronikaNymburkne
Křížkovská TerezieGJNne
Křížová KarolínaGFXŠ Liberecne
Křupková KristýnaKojetínne
Kubáková LucieOlomouc Hejčínne
Kubálek TomášOA Český Těšínne
Kubanek JanOA F-Mne
Kubátová Ditanezávislíne
Kubátová TerezaDK Nad Alejíne
Kubečka JakubNymburkne
Kubelková KristýnaDK Nad Štoloune
Kubešová KláraOpen Gatene3.700
Kubičina ŠtěpánLitvínovne
Kubičinová JanaLitvínovne
Kubienová RenátaGym Český Těšínne
Kubínková Terezanezávislíne
Küblbeková EvaNymburkne
Kubová KarolínaBiGyne
Kubů MartinOpatovne
Kuc PetrGFXŠ Liberecne
Kucerková PetraOA Třebíčne
Kučera OndřejPostupickáano12.700
Kučera VáclavNymburkne
Kučerová BarboraČAGne
Kučerová KateřinaNymburkne
Kudějová BarboraGJNne
Kuděla DavidDK COG FMne
Kudláček MiroslavOA Český Těšínne
Kudlík LeošGJŠ Přerovne
Kudová KristýnaRomodrom Brnone
Kudrnovská DominikaNezařazeníne
Kudýnová OlgaGJŠ Přerovne
Kulan KryštofGYBUne
Kulaviaková AndreaOpen Gatene
Kulhánek Martin EugenŠtěpánskáne
Kulhánková Amálie AnnaOpen Gatene4.400
Kuliha RadekNová Pakane
Kulichová VendulaHladnovne
Kuliš "Vašnosta" VladimírOpen Gatene
Kulnig MichalGym Český Těšínne
Kulová EmaDK Nad Alejíne
Kunc VáclavFrýdlantne
Kuncová LucieVADAne
Kundračík RomanDK COG FMne
Kundrát JakubBrnone
Kunová AnnaDK Nad Alejíne
Kunz MartinJana Keplerane
Künzel KarelNymburkne
Kupka FilipDK Nad Alejíne6.500
Kurian Matejnezávislíne
Kůrka OndřejMostne
Kurka RadimOpen Gatene
Kusák JosefKojetínne
Kušteková DianaDK UKne
Kutková MartinaGYBUne
Kutnarová KristýnaNymburkne
Kutnohorská IvaNymburkne
Kuzmin Alexandernezávislíne
Kuzmin "Ant" AntonOlomouc Hejčínne
Kuzsnirkowá KateřinaMostne
Kvapil OndřejOpen Gatene
Kvapilová AlžbětaOlomouc Hejčínne
Kvapilová ZuzanaOlomouc Hejčínne
Kvita JakubG Příborne
Kwolek DavidGYMPOLne
Kykalová MichaelaGFXŠ Liberecne
Kyseláková Alenanezávislíne
Labská KarolínaGFXŠ Liberecne4.000
Labský JanGFXŠ Liberecne
Labusová AlžbětaPORGne
Lacina RadimJaroškane
Lacinová BarboraHavířovano1.700
Lacková EmaIQ Romane
Lagahi AlexandrZatlankane
Lajsek VladimírVADAne
Lameš DavidLFPne
Lamken JosefJana Keplerane
Lančová PetraGJŠ Přerovne
Landori VáclavIQ Romane
Langer AdamKojetínne
Langner JakubGYMPOLne
Langner Karolina GYMPOLne
Langr "Anakin" JakubDK Nad Alejíne
Langr PetrKojetínne
Lapčík VítHelloano6.600
Laryea OliverGYBUne
Lašáková LenkaOlomouc Hejčínne
Laštovičková ArletteGULZne
Laštůvková RadkaOlomouc Hejčínne
Laštůvková VlaďkaOlomouc Hejčínne
Latif SáraOpen Gatene2.000
Lazar JosefČAGne2.900
Le Dang LyGFXŠ Liberecne
Le Duy HieuECPne
Legierski SebastiánGym Český Těšínne
Lehotská PetraNezařazeníne
Lehotský Lukášnezávislíne
Leitmancik OndraVADAne
Lejsková PavlínaGFXŠ Liberecne
Lekešová BáraDK Nad Alejíne
Léko KristiánJana Keplerane
Lenka RadováPlzeňne
Leoš CmarkoGJNne
Lepíková MarkétaDKGPBne
Lepíková Tereza8. ZŠ FMne
Lepka DavidOlomouc Hejčínne
Leštínská AnetaGJO Litovelne
Lévy MichalGJŠ Přerovne
Líbalová MartinaGJŠ Přerovne
Líbalová SáraMensane
Libíček Jannezávislíne
Líčeník RobertVídeňskáne
Lieskovský MichalDK Nad Štoloune
Ligurská KláraDK Jatečníne
Lindnerová JolanaGJB Přerovne
Linhart JanOlomouc Hejčínne
Linhartová MarkétaDK Nad Alejíne
Linzer PavelHladnovne
Lis MarekVADAne
Lisztwan DenisGym Český Těšínne
Liška JanOpen Gatene
Lišková MartinaMostne
Lohrová JanaISPne
Lokajová MáriaDK UKne
Lomička Pavelnezávislíne
Lorenczyk JiříGym Český Těšínne
Losová VeronikaBrnone
Loucká KateřinaPísekne
Loula Václav BenediktOpen Gatene0.800
Lounová KláraGJŠ Přerovne
Lukáč "Miguel" Michalnezávislíne
Lukáč OndřejGFXŠ Liberecne
Lukány JanGYBUne
Lukáš LukášDK Havířovne
Lukeš PetrDK Nad Štoloune
Luzert JanOA Český Těšínne
Lužná TerezaDK UKne
Lyapustina TamaraDK Nad Alejíne
Lžičař MiroslavJana Keplerane
Macáková MichaelaGJŠ Přerovne
Macko PetrOA F-Mne
Macková LucieOlomouc Hejčínne
Macourková JanaKojetínne
Mačák Kubonezávislíne
Mačák Matejnezávislíne
Macháček "Bruno" LukášOlomouc Hejčínne
Macháček MatějBrnone
Macháčková BarboraFrýdlantne
Machačová IvaOlomouc Hejčínne
Machartová LuciePlzeňne
Machová JaroslavaMostne
Machová KateřinaGJŠ Přerovano6.600
Machová LenkaKG Třebíčne
Majdanicsová DenisaMGOne
Makuková PetraLitvínovne
Malá KateřinaG Třebíčne
Malanyuk OlegECPne
Málek MartinMostne
Malíček OndřejSPŠCH Brnone
Málik JaroslavNezařazeníne
Malík TomášLesní čtvrťne
Malíková NinaIQ Romane
Malinová AnnaGEKOMne
Malinová PetraDK Nad Alejíne
Málková MichaelaGJNne
Malý LuděkMensane
Malý MiroslavNová Pakane
Maňasová LucieKojetínne
Mangová PavlínaNezařazeníne
Manhartová ZuzanaOlomouc Hejčínne
Manligová EliškaGFXŠ Liberecne
Mannheim FilipOpen Gatene
Maradas MatúšJana Keplerane
Marciniak JacekGYMPOLne
Mareček JanMGOne
Marečková MarkétaDK Nad Alejíne
Marek JakubOlomouc Hejčínne
Marek MatějChotěbořne
Mareš RadimKojetínne
Marešová KateřinaBrno Líšeňne
Marešová VendulaDK Nad Alejíne
Marko AnežkaDK Nad Alejíne
Marková AnežkaDK Nad Alejíne
Marková EliškaBrnone
Marková LucieOlomouc Hejčínne
Maršík ProkopBrnoano15.355
Maršounová AdélaMostne
Martínek BřetislavMGOne
Martiníková PetraCP Nymburkne
Martínková ŽanetaNymburkne
Maruna DavidPísekne
Masík VojtěchRakouskéne
Masnica JanVADAne
Masopustová VeronikaOA F-Mne
Mašová MiladaOA Třebíčne
Matejas Anne-MariaOpen Gatene
Matějíček DanielČAGne
Matějíková VeronikaOA Český Těšínne
Matějka JanDK GJKTne2.300
Matějková RadkaBrno Jaselskáne
Matějová OlgaOA Třebíčne
Matějovská LindaGJNne
Maťhová LeonaBrnone
Matlochová TerezieGJŠ Přerovne
Matonoha OliverGYBUne
Matoušek ChantalleDK Nad Alejíne
Matoušková KristýnaPostupickáne
Matoušová ZuzanaSZŠ Liberecne
Matuchová LudmilaNymburkne
Matusevych AlbinaPlzeňne
Matuský ŠtěpánGFXŠ Liberecne
Matuszková NikolDDL FMne
Matušková NatálieHavířovne
Matýs TomášOlomouc Hejčínne
Mauer FilipMensane
Maulitov AlenLFPne
Maxa AlešMostne
Maxa TomášČAGne
Mayerová VendulaDK Nad Alejíne
Mazánková MercedesGFXŠ Liberecne
Mazurová AnetaOA Český Těšínne
Med KryštofDK Nad Alejíne3.900
Mega JanJaroškane
Meixnerová ZdeňkaGFXŠ Liberecne
Mejstříková KristýnaNymburkne
Mejzr MirekVADAne
Melounová Yveta GYBUne
Mendrek PiotrGYMPOLne
Mendrek WojciechGYMPOLne
Menoušková KarolínaDK HKne
Menzelová MartinaDK COG FMne
Merjavá VeronikaDK UKne
Mertin TomášDK Nad Alejíne
Mertová "Luisa " LucieZlínne
Messing MarekHavířovne
Metelka JanDK Nad Alejíne
Mezera JosefRakouskéne
Mchitarjan KarenMostne
Mihoková DanaIQ Romane
Michalčák JánOpen Gatene
Michalčuková VeronikaNymburkne
Michálek OndřejBiGyne
Michaljaničová Ivanezávislíne
Michaljaničová JanaDK Nad Alejíne
Michálková EvaOA F-Mne
Michalová LucieKojetínne
Michele OndřejBrnone
Michelová AničkaNezařazeníne
Michlová KateřinaNymburkne
Michopulu AnnaOpen Gatene
Michopulu MariaOpen Gatene
Mikeš FilipMatičníne
Mikeš MichalSPŠCH Brnone
Miklušová EvaGJŠ Přerovne
Miko MilanCP Nymburkne
Miko PatrikRDL Kojetínne
Mikolášková AnnaOpen Gatene
Miková KláraCP Nymburkne
Miková RenátaRDL Kojetínne
Mikša LukášSPŠCH Brnone
Mikulandová AndreaOpen Gatene
Mikulecký KristiánHavířovne
Milanová SonyaVADAne
Millerová PetraGFXŠ Liberecne
Minář JanDK UKne
Minář JanGJNne
Minář MirekGYBUne
Minková KarolínaHavířovne
Miňovský MichaelGJNne
Mirga DavidKlenovicene
Mirkina AnastasiaGJNne
Míšek KryštofGJNne
Mitaš JakubGJŠ Přerovne
Mlčúchová MarkétaBrnone
Mleziva MichalMostne
Mludková BarboraMGOne2.100
Mlynář VáclavVADAne
Moc MatyášGFXŠ Liberecne
Molčík JakubOlomouc Hejčínne
Molin DorotaGYMPOLne
Molinek RobertGYMPOLne
Moravec David DK GJKTne1.600
Mosler TomášMGOne
Moškvan DominikBrnone
Motyčka MarekNezařazeníne
Motyčka ZdeněkGFXŠ Liberecne
Motyčková HanaNezařazeníne
Motýl MetodějMatičníne
Moudrý MilanSlováckone
Moucha PetrPostupickáne
Moulisová AlžbětaDK Nad Alejíne2.900
Mráz KryštofGJŠ Přerovne
Mráziková ZuzanaG Třebíčne
Mrázková DanaG Třebíčne
Mrázková Tereza Wichterlene
Mrkva MarekOlomouc Hejčínne
Mrňka VojtěchOlomouc Hejčínne
MSA BáraDKGPBne
Mudrová AndreaPlzeňne
Muhlfeitova KristýnaPBSne
Mucha IvanHavířovne
Muchová BarboraGJŠ Přerovne
Müller JanDarjavne
Müllerová NikolaHrKrne
Müllerová TerezaNymburkne
Musil JakubOpen Gatene
Musil Petrnezávislíne
Musil TomášJana Keplerane
Musilová BarboraOlomouc Hejčínne
Mužátko JanLFPne
Mydlár Matějnezávislíne
Mysliveček LiborOpen Gatene
Nádvorník TomášOA Český Těšínne2.200
Nachtmanová EvaMostne
Nárožná SoňaOlomouc Hejčínne
Natalle MattiaGYBUne
Navarová ViktorieGEKOMne
Návrat JakubOlomouc Hejčínne
Navrátil MarekBrnone
Navrátilová JanaGJŠ Přerovne
Navrátilová MarkétaValMezne
Navrátilová PavlaBrnone
Navrátilová TerezaOpen Gatene
Návratová SimonaIQ Romane
Necacký MilanKojetínne
Nečasová TerezaGYBUne
Nedvěd OndřejDK Nad Alejíne
Nejedlý DanielŠtěpánskáne
Neklová KarolínaGJŠ Přerovne
Němcová MonikaOpatovano4.500
Němec MartinDK Nad Alejíne
Němec VojtěchDK Nad Alejíne
Němý MilanDK Nad Alejíne
Nepokojová Markétanezávislíne
Neradilová DominikaGJŠ Přerovne
Nesázal MaximOpen Gatene
Netolická ZuzanaDK Nad Štoloune
Netopil PetrOlomouc Hejčínne
Netopilová AdrianaGJSne
Netopilová Blankanezávislíne
Neubertová PetraMGOne
Neuhofer RobertGFXŠ Liberecne
Neužil JakubHavířovano2.800
Nevolová ZuzanaPostupickáne
Nezdařil PetrOpatovne
Nezval MartinSPŠCH Brnone
Nežiková AlžbětaVADAne
Nguyen Ha AnGJŠ Přerovne
Nguyen "Kuňa" KuniGJŠ Přerovne
Nguyen Minh Van DK Nad Alejíne
Niedoba JolantaGYMPOLne
Nierostek DavidHavířovne
Niesigová LenkaGFXŠ Liberecne
Nieslaniková BarboraOA Český Těšínne
Nigrin Zuzana EsterOpen Gatene
Nobile HelenaGYBUne
Noga FilipNezařazeníne
Nogolová KarinHladnovne
Nohavicová KristýnaValMezne
Nohová ZuzanaG Třebíčne
Nop DominikGJŠ Přerovne
Nosilová VeronikaChotěbořne
Nosková KarinNymburkne
Nová DenisaOpen Gatene
Novák HonzaNymburkne
Novák HonzíkGJPne
Novák JanNymburkne
Novák Jiřínezávislíne
Novák PetrDK Nad Alejíne
Novák PetrOlomouc Hejčínne
Novák ŠtěpánGJNne
Novák TomášGJB Přerovne
Nováková JovankaGJPne
Nováková KristinaGYBUne
Nováková "Limi" LenkaGJNne
Nováková MichaelaVídeňskáne
Nováková ViktorieDK GJKTne1.700
Novohradská TerezaNezařazeníne
Novosadová "Ája" AlenaDK Nad Alejíne
Novosadová "Betty" AlžbětaOpen Gatene
Novotná Alexandra nezávislíne5.000
Novotná AlžbětaDK Nad Štoloune
Novotná JitkaNezařazeníne
Novotná LuciePísekne
Novotná MichaelaBrnone
Novotná TerezaNymburkne
Novotná TerezaČAGne
Novotná VeronikaLesní čtvrťne
Novotný JakubNymburkne
Novotný JanVADAne
Novotný JanDK Nad Štoloune
Novotný "TOP" JanMensane17.750
Novotný LukášDK Nad Alejíne
Novotný Martin Nymburkne13.000
Novotný PetrSPŠCH Brnone
Nowak LukášHladnovne
Nowak RomanGYMPOLne
Nožičková KristýnaBiGyne
Nožka MichalGYMPOLne
Nunvářová MarieMoravské Bud.ne
Nykrmajerová ZuzanaMoravské Bud.ne
Nytra Matěj-JanDK COG FMne
Nývltová SoňaBrnone
Nývltová TáňaBrnone
Oborák Daniel Wichterlene
Oborný RadekOlomouc Hejčínne
Oborný RadekBrnone
Obračajová BarboraDK COG FMne
Očenášová MartinaDKGCHne
Odstrčilíková LindaOlomouc Hejčínne
Odstrčilová KateřinaGJŠ Přerovne
Ochodek MarekGym Český Těšínne
Okruhlica JakubKojetínne
Olivíková GabrielaGJŠ Přerovne
Olivíková LucieGJŠ Přerovne
Olivíková PetraGJŠ Přerovne
Ondič LadislavRDL Kojetínne
Ondič MilanRDL Kojetínne
Ondič TomášRDL Kojetínne
Ondičová AgnesaRDL Kojetínne
Ondičová JarmilaRDL Kojetínne
Ondra FilipBrnone
Ondráčková TerezaG Třebíčne
Ondráčková TerezaChotěbořne
Ondráková JaroslavaMoravské Bud.ne
Ondrášková ValerieMostne
Ondrejková KateřinaNezařazeníne
Ondrůjová JanaG Třebíčne
Ondruš MartinNymburkne
Ondrušková DominikaGym Český Těšínne
Opat TomášDK Nad Alejíne
Opatrná PavlínaOlomouc Hejčínne
Oračko JanSRNM Nový Jičínne
Oračko MarekSRNM Nový Jičínne
Orava VáclavGJŠ Přerovne
Oravová Pavlína GJŠ Přerovne
Orlická DoraOpen Gatene
Ortová DominikaVADAne
Osifová EmmaNymburkne3.300
Osinová Lenka8. ZŠ FMne
Osipava LalitaNymburkne
Ostrčilová Anna GJŠ Přerovne2.400
Ostružková Hana M.OA F-Mne
Ošlejšek MartinOA Český Těšínne
Ottingerová "Borgia" LucieDK Nad Štoloune
Ottová TerezaOpatovne2.700
Outrata MichalDK Nad Štoloune
Ovsík VáclavGJŠ Přerovne
Ovšanková "Natka" NataliaGJŠ Přerovne
Owczarzy BeataGYMPOLne
Owczarzy WeronikaGYMPOLne
Pabišková IvetaNymburkne
Pacurar Anna TamaraGYBUne
Pačaj DominikChvaleticene
Pačaj KamilDK RDL ZŠ Přeloučne
Pačaj MilošDK RDL ZŠ Přeloučne
Pačaj TiborChvaleticene
Pačan VladimírSRNM Nový Jičínne
Paduch JiříOlomouc Hejčínne
Padyšák MarekBrnoano4.900
Pagáčová Tamara Čajkárnane
Pacholíková ZuzanaOlomouc Hejčínne
Pacholská DenisaNezařazeníne
Pail JakubMostne
Pakostová DominikaBrnone
Pala AlešGJŠ Přerovne
Palán LubomírHavířovne
Palas PavelDK Nad Štoloune
Paleček Jan DK Nad Štoloune
Palička JanKojetínne
Palkevičová AnnaGJŠ Přerovne
Palkovičová MartinaOlomouc Hejčínne
Palkovičová PavlaHavířovne
Palkovská KateřinaGJŠ Přerovne
Pallová JanaGJŠ Přerovne2.900
Pallová RadkaGJŠ Přerovne
Paloušová NatáliePostupickáne
Panáček RomanKojetínne
Panešová MartinaDK Nad Alejíne
Pánková BarboraDKLUne
Pánková KláraČAGne
Panušková KláraGFXŠ Liberecne
Papajová LucieNymburkne
Parči PetrIQ Romane
Park Hyun MinPBSne
Pařilová MichaelaBrnone
Pařízek Davidne
Pascheková HelenaBrnone
Pásková AlenaNymburkne
Pásková TerezaOpen Gatene
Pastirčáková KateřinaMostne
Pašková TýnaDK Nad Alejíne
Paštiková AliceČAGne
Paštiková SáraOpen Gatene
Pauk JiříRychnovne
Paul JohanMGOne
Pavelec Jannezávislíne
Pavelková KláraOlomouc Hejčínne
Pavelková "Logi" LenkaDK Nad Alejíne
Pavlíček "Hans Doyle" JanGJB Přerovne
Pavlíček MartinDK Nad Alejíne
Pavlíčková TerezaGJŠ Přerovne
Pavlíková AliceGJŠ Přerovne
Pavlíková BarboraGJŠkvne
Pavlíková HanaKojetínne
Pavliš JanBrnone
Pavlok "Papi" MartinBrnoano10.700
Pavoučková RubyGYBUne
Pazderková EvaGJNne
Pazourek MatějDK GJKTne1.800
Pečeňa "Caesar" MichalDK Nad Alejíne2.000
Pěčková MarkétaGJB Přerovne
Pecháček FrantišekOlomouc Hejčínne
Pecháčková AnnaGJŠ Přerovne2.600
Pecháčková Ivanezávislíne
Peinlichová KristinaOA F-Mne
Peitner JakubMensane
Peitrov JakubNezařazeníne
Pekárková PetraNymburkne7.700
Pelikánová HanaGFXŠ Liberecne
Pelzer AlešČAGne2.900
Peňáková NaďaGJŠ Přerovne
Pěničková Tereza Nymburkne
Pěnkava DavidOlomouc Hejčínne
Peprník DanielOlomouc Hejčínne
Peter JaroslavOA F-Mne
Peterková NataliaMGOne
Pětioký "expert" JiříMostne
Petr DedekMensane
Petr RomanKojetínne
Petráš MartinOlomouc Hejčínne
Petrášková TerezaOlomouc Hejčínne
Petrášová LicieGJŠ Přerovne
Petrbok DavidDK UKne
Petrov NikolasPORGne
Petrů DominikaBrnone
Petříčková ZuzanaDK HKne
Petříková ViktorieBrnone
Pfaff CarrieDK COG FMne
Pham LukášPBSne
Pham "Tony" Tuan AnhOpen Gatene
Phan Le Mai LinhGYBUne
Piech ZbyněkBrnoano18.655
Pichlerová LucieNymburkne
Píchová VeronikaNymburkne
Pikna MarekDK Nad Alejíne
Pilát Matějnezávislíano10.000
Pilátová MarkétaDK Nad Alejíano4.000
Piller MatějNymburkne18.100
Pinkas KatarzynaGYMPOLne
Pípalová MarianaGJNne
Piskáček TomášOpatovne0.500
Piskořová DanielaDK COG FMne
Píša ZdeněkOA Třebíčne
Pištora FilipMostne
Piťhová KateřinaPORGne
Pivná TerezaGYBUne
Píza JanDK Nad Alejíne
Píza JiříDK Nad Alejíne
Plachá MagdalénaBrnone
Plachetka TomášIQ Romane
Plachetková ŽanetaRomodrom Brnone
Plavjaniková VanessaOpen Gatene
Pleskačová TerezaG Třebíčne
Plevová LenkaOlomouc Hejčínne
Plevová ZuzanaGJŠ Přerovne
Plháková DagmarGJŠ Přerovne
Plháková MartinaGJO Litovelne
Plíva JanGFXŠ Liberecne
Plocek JanKG Třebíčne
Plocková Štěpánkanezávislíne
Plochová JanaOA F-Mne
Počarovský JiříNymburkne
Podermanská SimonaGYMPOLne
Podhajská TerezaDK Nad Alejíne
Podhajský ŠimonOpen Gatene
Podloučková KateřinaOA Český Těšínne
Podloučková KatkaDKLUne
Podlucká AnnaDK HKne
Podolcová BarboraDK Nad Alejíne
Podstolnaja TatianaGYBUne
Pohanka JiříMostne
Pohořský JanPísekne
Pohůnková Adéla Claire Olomouc Hejčínne
Pokorný BedřichFrýdlantne
Pokorný DanPlzeňne
Pokorný MikulášDK Nad Alejíne
Pokorný PetrNymburkne
Pokorný TomášMGOne
Pokuta LukášSRNM Nový Jičínne
Polách ZdeněkKojetínne
Polák JánVADAne
Polák JanDK Nad Alejíne
Poláková DenisaDarjavne
Poláková LucieOpen Gatene
Poláková OlgaDarjavne
Polánek AdamOpen Gatene0.800
Poldauf PetrGJNne
Polejová EliškaDK Nad Alejíne
Poloček AdamGYMPOLne
Poloček DominikGYMPOLne
Polochová MartinaOA F-Mne
Poloprutská LucieGFXŠ Liberecne
Pompa TomášRDL Kojetínne
Pompová AlenaRDL Kojetínne
Ponikelská Hankanezávislíne
Popelářová PetraOlomouc Hejčínne
Popelová MarkétaDK Nad Alejíne
Popova SofieOpen Gatene4.000
Popovičová Lenkanezávislíne
Porubská EliškaFrýdlantne
Pospíchal TomášOlomouc Hejčínne
Pospíšil ČeněkNezařazeníne
Pospíšil FilipBrnone
Pospíšil PetrPostupickáano4.000
Pospíšil VítNymburkne
Pospíšilová Anetanezávislíne
Pospíšilová EvaOpatovne5.000
Pospíšilová LenkaDK Nad Alejíne
Pospíšilová SáraGJŠkvne
Postówka UrszulaGYMPOLne
Poštulková DeboraOpen Gatene
Poštulková SáraOpen Gatene
Potočár TomášDK HKne
Potočná BohumilaOlomouc Hejčínne
Potužník JiříDK Nad Alejíne
Potužník MarekGJNne
Pour Erichnezávislíne
Povejšilová AnnaOlomouc Hejčínne
Prát MichalDKGCHne
Pražáková ViolaChotěbořne
Pražma VojtěchZlínne
Presl DominikGYBUne
Presser ŠimonJana Keplerane
Profantová HelenaPísekne
Procházka "Prochi" DanielGFXŠ Liberecne
Procházka JanSPŠCH Brnone1.200
Procházka TomislavOpen Gatene
Procházková AnetaOpen Gatene
Procházková Michaelanezávislíne4.000
Procházková Věrane
Prokeszová AndreaOA Český Těšínne
Prokop DanSPŠCH Brnone
Prokop TomášNymburkne
Protasevičová AlexandraGJŠkvne
Provazníková JanaNezařazeníne
Prušák VojtěchGJNne
Průšová "Denny" DenisaNezařazeníne
Přeček TomášHavířovne
Přesličková BarboraGJŠ Přerovne
Přibilová KateřinaGFXŠ Liberecne
Příkazský PetrGJŠ Přerovne
Přikrylová LucieGJŠ Přerovne
Přikrylová Veronika GJŠ Přerovne
Pštross MartinDK Nad Alejíne
Pštross "Nick" MikulášDK Nad Alejíne
Ptáček ŠtěpánŠtěpánskáne
Ptáčková TerezaGJŠ Přerovne
Puc JiříMostne
Pudilová RadkaOlomouc Hejčínne
Pudlaková AdélaGJNne
Puhr DavidGYMPOLne
Pukanec JosefOA Český Těšínne
Pulec MatějBrnone
Pumprlová MagdaGJŠ Přerovne
Pustaj RenéIQ Romane
Quadrátová AnnaDK Nad Alejíne
Rábek TomášDK UKne
Rác RenéSPŠCH Brnone
Raclavský MarekKojetínne
Račický AntonínMoravské Bud.ne
Radová JanaGJŠ Přerovne
Radvanská EditaDK Nad Alejíne
Rainisch JáchymDK Nad Alejíne3.900
Raisová NikolaDarjavne
Rajtr JiříGEKOMne
Rajz JanRDL Kojetínne
Rajz MilanRDL Kojetínne
Rak LukášDK Nad Alejíne
Rákosníková IvetaPostupickáne
Ramani ArdinOlomouc Hejčínne
Randell PollyNezařazeníne
Raszková MiriamHavířovne
Reeves Daniel Hladnovne
Regnerová EvaNezařazeníne
Reichenbach ŠimonGYMPOLne
Remešová Jana Nymburkne
René JosefBiGyne
Ressler AlešMGOne
Réziová RenataRDL Kojetínne
Režný MartinKojetínne
Riedlová EvaGJŠ Přerovne
Richter JanG Třebíčne
Richter JiříNymburkne
Richterová AnnaNezařazeníne
Robotková PavlínaG Třebíčne
Ročková KamilaOlomouc Hejčínne
Rollerová MarkétaNymburkne5.100
Rosecká PavlínaKojetínne
Rosenová EvaDK Nad Alejíne
Rosi TerezaBrno Líšeňne
Roszka HalinaGYMPOLne
Rotnáglová MarieBrnone
Rott "Fablo" FabianOpen Gatene
Rott JohanOpen Gatene
Roubalík MichalOlomouc Hejčínne
Roubalová JitkaGJŠ Přerovne
Roučka JanNová Pakane
Roučková IvanaVADAne
Roupcová EliškaMoravské Bud.ne
Rousková AnnaGFXŠ Liberecne
Routová AnnaGJNne
Rozbrój RomanGYMPOLne
Rozehnalová IvaBrnone
Rozkydal JakubNymburkne
Rožnovský MartinDK COG FMne
Rudolf PavelGFXŠ Liberecne
Rudová LenkaDK Nad Štoloune
Rukriegelová VeronikaOlomouc Hejčínne
Rusnok PetrGym Český Těšínne
Rusz ZbigniewOA Český Těšínne
Rutová MichaelaGFXŠ Liberecne
Růžička AdamG Třebíčne
Růžička DavidGJŠ Přerovne
Růžička JiříNymburkne
Růžička JiříDK Nad Alejíne
Růžičková DanaOA Třebíčne
Růžičková EliškaMoravské Bud.ne
Rybaříková KamilaGJŠ Přerovne
Rybenský TomášHladnovne
Rygálová EliškaNezařazeníne
Rychlý DanielMGOne3.800
Rykr Daniel DK GJKTne
Rylich MichalNymburkne
Ryšavá MartinaIQ Romane
Rytířová "Aniška" Anna GJŠ Přerovano7.800
Rytířová JitkaSOŠEP OLOMOUCne
Řehák FilipGJNne
Řeháková AnnaMostne
Řehořka DavidDK Nad Alejíne1.100
Řehořová LuciePísekne
Řezáč HanušKojetínne
Řezáčová MarkétaKojetínne
Řezáčová SylvieGEKOMne
Řezníček JanKojetínne
Řičářová MarieGFXŠ Liberecne
Říha JosefGJŠ Přerovne
Říha ViktorOpen Gateano9.500
Řihošková KarolínaKojetínne
Říhová LauraOpen Gatene
Římanová AdélaHavířovne
Řmotová KateřinaGJO Litovelne
Sahakyan ArpineGJNne
Saitzová DorotaOlomouc Hejčínne
Sakmaryová KateřinaGFXŠ Liberecne
Salehová AsmaGYMPOLne
Samec TomášPísekne
Samek JanNymburkne
Sandholzová LucieNymburkne
Sandul DariaDK Nad Alejíne
Sapák "Sapo" Matejnezávislíne
Sarkisyan InnaG Třebíčne
Sarkisyan MarinaG Třebíčne
Sasinka PetrBrnone
Sasová AnetaSPŠCH Brnone1.200
Satke DavidDK UKne
Sedláček DavidPostupickáano1.080
Sedláček "0017" Otakarnezávislíne
Sedláček StanislavKojetínne
Sedláčková HanaBrnone
Sedlák JanMostne
Segurová RůženaMostne
Sehgal KunalISPne
Sehnalíková MartinaGJB Přerovne
Seidl MatějPORGne
Seifert DanielHladnovne
Seikel DavidDK UKne
Seitlová MartinaG Třebíčne
Sekaninová ElenaGJŠ Přerovano9.500
Schajerová AnnaOA Český Těšínne
Schalek DavidPostupickáne3.100
Schejbalová KamilaGEKOMne
Schilke Viktor RenéOlomouc Hejčínne2.800
Schindler DavidOA Český Těšínne
Schneiderová AlžbětaMGOne4.400
Schnellgrove AdamGJNne
Scholze ZdeněkMostne
Scholzová JohanaOpen Gatene
Scholzová MarianaOpen Gatene
Schön DanielMostne
Schreiberová AdélaDK Jatečníne2.700
Schreiberová LucieMostne
Schreil VojtěchMostne
Schultz Andrejnezávislíne
Schwarzenstein FilipBrnone
Sibirský AlexandrDK Jatečníne
Sigmundová MonikaKojetínne
Siková KristýnaGFXŠ Liberecne
Simbartlová AnnaGFXŠ Liberecne
Simmons Sabrina AliciaOlomouc Hejčínne
Simon FilipNová Pakane
Sirotin "Max" MaximOlomouc Hejčínne
Sitta "Yetti" Richardnezávislíne
Sitton HayleyDK Nad Alejíne
Sittová KamilaGJO Litovelne
Siuda JosefOA Český Těšínne
Siwek PatrycjaGYMPOLne
Siwková HanaOA Český Těšínne
Skácel JakubOlomouc Hejčínne
Skácelík TomášKojetínne
Skalická TerezaGJB Přerovne
Sklář JakubGJB Přerovne
Sklenářová JanaGJŠ Přerovne
Skočejová KateřinaGFXŠ Liberecne
Skopalová MarkétaBrnone
Skoumal JakubOlomouc Hejčínne
Skřipcová NikolaGJŠ Přerovne3.400
Skřipec KryštofKojetínne
Skřípková AnežkaVADAne
Skuhrovec MichalNymburkne
Slad MichalDK GJKTne
Sládek BrianISPne
Sladký JakubNezařazeníne
Slach MichalDK GJKTne2.500
Slaninová BarboraMGOne
Slaninová EvaOlomouc Hejčínne
Slaninová MartinaKojetínne
Slavičínská Jaroslavane
Slavičínský Jiříne
Slávik AlexandrBrnone
Slavík JanMostne
Slíva FrantišekHladnovne
Slobodová Jana BiGyne
Slončík FilipOlomouc Hejčínne
Slonková KateřinaBrno Jaselskáne
Slováček MarekNezařazeníne
Slovák "Matt" MatějDK Nad Alejíne
Složil KarelBrnone
Slunečková KarinDK Nad Alejíne
Slunský FilipG Třebíčne
Smazat SmazatMensane
Smažinková MichaelaBiGyne
Smetanová DenisaGJŠ Přerovne
Smička DanielGJO Litovelne
Smisitel JanOA Český Těšínne3.100
Smítal LadislavGJŠ Přerovne
Smítková MartinaNezařazeníne
Smolíková YorickaJana Keplerane
Smrkovský LukášGFXŠ Liberecne
Smutná NikolaChotěbořne
Sněhota MartinOlomouc Hejčínne
Sobková MadlaDKLUne
Sobotková VendulaG Třebíčne
Sochorová VeronikaVídeňskáne
Sochová Ivananezávislíne
Sochová IvanaLesní čtvrťne
Sojka MarekGFXŠ Liberecne
Solař OttaKojetínne
Solčaniová VeronikaNezařazeníne
Soldán ErikKlenovicene
Soldán RomanKlenovicene
Soldanová NelaOlomouc Hejčínne
Solnařová EliškaGFXŠ Liberecne4.000
Solnická RenataSPŠCH Brnone
Sommersová BarboraOpen Gatene
Souček PavelNymburkne
Soukup JanNezařazeníne
Soukup VáclavOpen Gateano16.650
Soušková NellaGJNne
Spáčilová KristýnaŠtěpánskáne
Spěváková KristýnaČAGne
Spurná AdélaGJŠ Přerovne
Sroková PetraMatičníne
Staffová MarkétaSZŠ Liberecne
Stachová TerezaGFXŠ Liberecne
Stakhariuk LjudmilaDK Nad Alejíne
Stalker AnthonyGJNne
Staněk PetrDK COG FMne
Staňková OlgaPísekne
Stará LudmilaChotěbořne
Stara ZbyněkISPne
Stárek MatyášDK GJKTne1.500
Stark JanHavířovne
Stárková TaťánaDK Nad Alejíne
Staś JakubGYMPOLne
Stav TomášKojetínano4.300
Stavinohová TerezaOA F-Mne
Stehlík MojmírNezařazeníne
Stehlík RadekMoravské Bud.ne
Stehlíková HanaRychnovne
Steiger "Fido" FilipGJŠ Přerovne
Steigerová MarkétaGJŠ Přerovne
Stejná ZuzanaDKGCHne
Stejskalová AgátaŠtěpánskáne
Stejskalová BarboraOpen Gatene
Stejskalová HanaDK Nad Alejíne
Stezková AnnaGFXŠ Liberecne3.400
Stískalová YvetaGJŠ Přerovne
Stonawska KatarzynaGYMPOLne
Stoszková KateřinaOA Český Těšínne
Straka ŠimonBrnone
Stránská MichaelaNezařazeníne
Streit DanielDK COG FMne
Strnadová MartinaNymburkne
Strnadová MatyldaDK Nad Alejíne
Střelcová MartinaGJŠ Přerovne
Studená AlžbětaGJB Přerovne
Studentová LindaLitvínovne
Studnička TomášDK UKne
Stupková MichalaNezařazeníne
Sučková TerezaSPŠCH Brnone
Suchomel Aleš GFXŠ Liberecne
Suchomel TomášGFXŠ Liberecne
Suchý MartinMostne
Suchý MatějOlomouc Hejčínne
Suchý TomášGYMPOLne
Suchý ViliamRDL Kojetínne
Sukdolaková KateřinaISPne
Suková Barbora-AnnaDK Jatečníne
Suntychová NikolaOpen Gatene
Supek MichaelSPŠCH Brnone
Sušič AlexandrMensaano13.800
Sušičová SandraMensaano1.200
Svačina JanLesní čtvrťne
Svačina Lubomírnezávislíne
Svačinová IvaKojetínne
Svačinová PetraKojetínne
Svatoš FrantišekMostne
Svěráková HanaOlomouc Hejčínne
Svěrčinová AlžbětaFrýdlantne
Svirać SáraHavířovano2.500
Svízelová Martinanezávislíne
Svoboda MarekOpen Gatene
Svoboda MartinOpen Gatene
Svoboda MatějOpen Gatene
Svoboda MatyášBrnone
Svoboda MichalGJB Přerovne
Svobodová AnežkaOpen Gatene
Svobodová DenisaDK Jatečníne2.500
Svobodová KateřinaMostne
Svobodová KateřinaNezařazeníne
Svobodová MartinaOA Třebíčne
Svobodová "mladší" MartinaOA Třebíčne
Svobodová PetraGJB Přerovne
Svobodová SimonaOA Třebíčne
Svozil AdamOlomouc Hejčínne
Svozílek MiroslavKojetínne
Svozilová VeronikaKojetínne
Svozilová ZuzanaOlomouc Hejčínne
Swieczek WeronikaGYMPOLne
Sýkora FilipVADAne
Sýkora JaroslavMGOne3.800
Sýkora MilanNezařazeníne
Sýkorová MarkétaGYBUne
Syslová AdélaGJNne
Szcotka ErikProstějovne9.640
Szczelina KrystianGYMPOLne
Szczotka JoannaGYMPOLne
Szewieczková MarieOA Český Těšínne
Szkutova AnnaGYMPOLne
Sznapková JoannaGYMPOLne
Szotkowska EwaGYMPOLne
Szymeczek ElzbietaGYMPOLne
Szymsza JakubProstějovne3.100
Šabachý OndřejBrnone
Šabatka RadekMGOne
Šalplachtová IvaČAGne
Šalšová KláraSlováckone
Šandor CtiborSRNM Nový Jičínne
Šarišská IvetaIQ Romane
Šarišská KristýnaRDL Kojetínne
Šašinková "Andy" AndreaZlínne
Ščerbyckyj JaroslavGymnázium Zlínne3.700
Šebáková KláraPísekne
Šebela DominikDK Nad Alejíne
Šebestíková MartinaNymburkne
Šebková TheaOpen Gatene
Šebková TheaDK Nad Alejíne
Šebová DenisaDK HKne
Šedivá BáraDK Nad Alejíne
Šedivá HankaDK Nad Alejíne
Šedivý RomanDK Nad Alejíne
Šefčík FilipGJŠ Přerovne
Šembera MartinDK Nad Alejíne0.900
Šemberová MarkétaOlomouc Hejčínne
Šenk MartinHladnovne
Šepsová BarboraDK GJKTne
Šesták MartinG Třebíčne
Šesták "Janošík" Radovannezávislíne
Šestořád TomášKojetínne
Ševčenko PetrGJNne
Šigut MichalDK COG FMne
Šigutová KarolínaOlomouc Hejčínne1.700
Šilhanová VeronikaOpen Gatene
Šilhavá AlžbětaGJNne
Šilhavá DanaDK UKne
Šíma IvoDK Nad Alejíne
Šimánek MilanBrnone
Šimečková SašaBrnone0.150
Šimek MilanZlínne
Šimerdová AnnaGJNne
Šimková AnnaKojetínne
Šimková MarikaGFXŠ Liberecne
Šimon "Majkl" MichalZlínne
Šindelář JakubG Třebíčne
Šindelář Martinnezávislíne
Šindelková MartinaKojetínne
Šislerová LucieČajkárnane
Šíša RastislavVADAne
Škardová SurenOpen Gatene
Škňouřil AdamGYMPOLne
Školoud DavidGJŠ Přerovne
Škrdlík JosefJana Keplerane
Škréta RomanDK Nad Alejíne
Škultéty RichardJana Keplerane1.300
Škvára JanGJŠ Přerovne
Škvárová KateřinaGJŠ Přerovne
Šmakalová KristýnaGJO Litovelne
Šmátová TáňaVADAne
Šmídová DominikaGym Český Těšínne
Šmídová LuciePísekne
Šmolík DavidGEKOMne
Šnejberg JosefMostne
Šnevajs Heřman Olomouc Hejčínne
Šnevajs MatějOlomouc Hejčínne
Šnevajsová HelenaOlomouc Hejčínne
Šolaja TamaraGJNne
Šonková BarboraGJNne
Šonková TerezaGJNne
Šotek MartinSPŠCH Brnone
Šotková KláraGJŠ Přerovne
Šotola JonJana Keplerane
Šotolová PetraDK GJKTne1.800
Špalková HanaGJŠ Přerovne3.700
Špalková Terezanezávislíne4.200
Špánová "Kaki" KateřinaDK Nad Alejíne
Šrámek AdamHladnovne
Šrámek AdamHladnovne
Šrámková MichaelaDK HKne
Šrubařová HanaBrnone
Štanclová AnnaVADAne
Šťastná EliškaKrnovne
Šťastná MonikaGULZne
Šťastná VeronikaGJO Litovelne
Štefan Anselm BenediktNymburkne16.500
Šteinfeldová Jitkanezávislíne
Štěklová HanaGFXŠ Liberecne
Štemberg MilanDK Nad Alejíne
Štembergová AlenaDK Nad Alejíne
Štembergová ZuzanaDK Nad Alejíne
Štenclová KarolínaMGOne
Štěpán DavidGJNne
Štěpán MarekOlomouc Hejčínne
Štěpánek DanielKojetínne
Štěpánek DavidIQ Romane
Štěpánek JaroslavDarjavne
Štěpánková AdélaBrnone
Štěpánková EvaBrnone
Štěpánková MáriaDarjavne
Štěpánková MartinaGJO Litovelne
Štěpničková TerezaNymburkne
Štěrba MatějPostupickáne
Štěrbová VeronikaZlínne
Štípková DanaNymburkne
Štipl DavidČAGne
Štoler BohuslavDarjavne
Štula MatějGFXŠ Liberecne
Štursová KláraSOŠEP OLOMOUCne
Štvrtecký MartinDKLUne
Šubrt AlfrédGJNne
Šudřichová PavlaOlomouc Hejčínne
Šůchová Anna-MarieGYBUne
Šulc JosefDK Jatečníne
Šustrová KláraSPŠCH Brnone
Šuta MartinDKGPBne
Šuta RadekGJŠ Přerovne
Švábová KristínaDK Nad Alejíne
Švajcrová Kateřinanezávislíne3.000
Švára OndřejGJŠ Přerovne
Švec JosefGULZne
Švéda PetrBrnone
Švejda VítekGJŠ Přerovne
Švejdová LenkaGJŠ Přerovne
Taberyová KarolínaProstějovne2.800
Tacinová IzabelaGYMPOLne
Taftová ValérieBrnone
Tamara Augustiniyová DK UKne
Tamchyna AlešMostne
Tanglová DominikaNymburkne
Tarkovský DušanDK Jatečníne
Tejchmanová MichaelaKojetínne
Tejkalová KristýnaGJO Litovelne
Tellerová DanaBrnone
Tesarčíková LucieOA F-Mne
Tesař MichaelGJB Přerovne
Tesařová AlenaVídeňskáne
Tesařová MonikaGYBUne
Tesařová VeronikaKojetínne
Theimer JakubOlomouc Hejčínne
Thoa Wu KimFrýdlantne
Tiep Luu DanhMostne
Tihelková MichaelaGJŠ Přerovne
Tichá Ann AliceJana Keplerane
Tichá TerezaGJO Litovelne
Ticháčková PetraGJŠ Přerovne
Tichý AntonínČDSne
Tichý DominikMGOano11.800
Tichý ŠtěpánDK Jatečníne
Timčo "Oslík" OndřejGJNne
Timiryasova AlisaOpen Gatene
Titěra TomášOpen Gatene
Tkačová BeataSRNM Nový Jičínne
Tkadlčík VojtěchGJŠ Přerovne
Tlapák PavelNymburkne
Tobolová MichaelaMatičníne
Tobolová "Nika" VeronikaOA Český Těšínne
Točínová JanaDKGCHne
Tomanek FilipGYMPOLne
Tománková TerezaDK Nad Alejíne
Tomanová DenisaOlomouc Hejčínne
Tomáš CharvátGJŠ Přerovne
Tomáš MichalNezařazeníne
Tomášek JakubOpen Gatene
Tomášek MarekGEKOMne
Tomášková KateřinaPlzeňne
Tomčala MartinGJŠ Přerovne
Tomčík SamuelNymburkne
Tomešek JanGJŠ Přerovne
Tomešek MatějGJŠ Přerovne
Tomiová GabrielaIQ Romane
Toth OndřejRychnovne
Trčková DominikaOpen Gatene
Trčková HelenaDK Nad Alejíne
Trentin TomášGym Český Těšínne
Tričkov DanielJana Keplerane
Trnovský LukášGEKOMne
Trtíková Renátanezávislíne
Trubačová PetraGJŠ Přerovne
Truong Thu ThuyGJNne
Trusinová LucieOpen Gatene
Třebický JiříOpen Gatene
Tříletá DanaMoravské Bud.ne
Tříska JanSlováckone
Tsevunloyar TushigbayarGJNne
Tsiple GeorginaGFXŠ Liberecne
Tšponová MagdalénaGJŠ Přerovne3.600
Tučka AntonioIQ Romane
Tulis Jannezávislíne
Tulisová MarkétaBrno Jaselskáne
Turcan ViktorOlomouc Hejčínne
Turek MartinNymburkne
Tužová DominikaGFXŠ Liberecne
Tvrdoň RadekDK COG FMne
Tyburec MarekDK Nad Alejíne
Týfová AliceNezařazeníne1.100
Týfová KláraŠtěpánskáne
Týfová KláraPostupickáne
Týfová KláraNymburkne
Tywoniak AdamNezařazeníne
Tzortzopoulosová Vandanezávislíne
Udatný JáchymOpen Gatene
Uddin OskarNymburkne
Uhlíř RomanGFXŠ Liberecano9.000
Uhlíř TadeášOpen Gatene
Uhrín PeterNezařazeníne
Uhrín PetrDK Nad Alejíne
Ulvr DavidGEKOMano0.800
Umlaufová PavlaBrnone
Unger FilipČAGne
Urban OndřejNymburkne
Urban OndřejGEKOMne
Urban TomášDK UKne
Urban VojtěchNymburkne
Urbancová BarboraHladnovne
Urbánková KarolínaDK Nad Alejíne
Urbanová KateřinaHavířovne
Urválek MikyGJO Litovelne
Uusberg AnderoVADAne
Vacek DanielGJŠ Přerovne
Vacek FilipMostne
Vacek MartinŠtěpánskáne
Vacková HanaOlomouc Hejčínne
Váchová LucieDK Nad Alejíne
Váchová TerezaDK Nad Alejíne
Vainer JanPlzeňne
Vajda LukášOlomouc Hejčínne
Valachová CecilieDK Nad Štoloune
Válek MartinOA F-Mne
Valešová MartinaGFXŠ Liberecne
Válková AdélaECPne
Valová AnežkaOA Třebíčne
Váňa JanOpen Gatene
Vaněčková "Anie" AnnaDK Nad Alejíne
Vaněk JanChotěbořne
Vaněk TomášNymburkne
Vaňková BarboraChotěbořne
Vaňková DenisaDK HKne
Vaňková ZuzanaDK Nad Alejíne
Váňová MichaelaPostupickáne
Varga DušanDarjavne
Varga MatejNezařazeníne
Vargová TerezaMatičníne
Vargová ZuzanaDK UKne
Varyš KryšpínPostupickáne
Varyšová AlžbětaPostupickáne
Vařáková VeronikaOpen Gateano7.200
Vařeková AlexandraOlomouc Hejčínne
Vařeková BarboraGJO Litovelne
Vašátová SylvaNymburkne
Vašíčková Helenanezávislíne
Vašíčková MonikaGJNne
Vašinová KatkaGJŠ Přerovne
Vašourková IvanaOA Třebíčne
Váverka "John" JonášGJŠ Přerovne
Vaverková NatálieOlomouc Hejčínne
Vávrová KláraDK Nad Alejíne
Vávrová VendulaGym Český Těšínne
Vavřena KarelNezařazeníne
Vavřich "Vařečka" AdamJana Keplerane
Vebr JiříOpen Gatene
Vebrová MichaelaOpen Gatene
Večerková IvonaBrnone
Večeřová "Saša" AlexandraOlomouc Hejčínne
Večeřová Hana Mensane6.800
Večeřová HelenaGJO Litovelne
Vedrová SabineOlomouc Hejčínne
Vedrová SonaBrnone
Vejmělka JakubBrnone
Vejskalová DominikaDK HKne
Velebný JanPostupickáne
Velký MartinOlomouc Hejčínne1.700
Vellechová KarolínaGJŠ Přerovano15.700
Venc JanChotěbořne
Vereš RichardMatičníne
Veselý LukášSPŠCH Brnone
Veselý OndřejNymburkne
Věžníková HelenaKG Třebíčne
Vicková TerezaDK UKne
Viktorinová Michaelanezávislíne
Viktoříková LenkaGJO Litovelne
Vilémová KateřinaGJŠ Přerovne
Vilím PetrHladnovne
Vinárek MichalOpen Gatene
Vincena PetrGJŠ Přerovne
Vincenová LenkaOlomouc Hejčínne
Vincourová TerezaGJB Přerovne
Vinš MichaelNezařazeníne
Vintr MichaelDK Nad Alejíne
Viták JiříGFXŠ Liberecne
Vitík RadekKojetínne
Vítková KláraG Třebíčne
Vítková RozalieGJSne
Vladařová ZuzanaNezařazeníne
Vladimír ArnoštMostne
Vlach FilipDK Nad Štoloune
Vlasatá AdélaPísekne
Vlčková MartinaNymburkne
Vlčková Veronikanezávislíne
Vlhová AlenaDKLUne
Vlk JonášDK Nad Alejíne
Vlk VojtěchDK Nad Alejíne
Vlková KarolínaRakouskéne
Vlková VeronikaPostupickáano
Voborníková ZuzanaOlomouc Hejčínne
Vobořil MatějMGOne
Vocásek TiborGJŠ Přerovne
Vodička "Vodík" JakubGFXŠ Liberecne
Vodička OndřejGymnázium J. K. Tylane
Vodička OndřejDK GJKTne2.300
Vodseďálek Štěpán GFXŠ Liberecne
Vohryzek JanDK Nad Alejíne
Vojáček DavidGJSne
Vojanec JanKojetínne
Vojanová PhDr. MarkétaGJPne
Vojtěch JakubGFXŠ Liberecne
Vokrojová NelaPísekne
Volák DavidLitvínovne
Voldánová MichaelaJana Keplerane
Voldřich AdamOpatovne
Volech MiroslavPísekne
Volek PavelVADAne
Volf JaroslavPísekne
Volfl ZdeněkGYBUne
Volfová SilviePísekne
Volmut FilipOlomouc Hejčínne1.700
Vomáčka FilipČAGne
Vondráčková LucieDK Jatečníne6.800
Vondráčková VeronikaGJNne
Vondráková JanaChotěbořne
Vondrová JulieGYBUne
Vondrovic VítMensane
Vorel FrantišekNymburkne
Vošahlík VlastiborSPŠCH Brnone
Votavová Klára DK Nad Alejíne
Votroubková PetraBiGyne
Voženílek FilipGJŠ Přerovne
Vrabelová LucieOA Český Těšínne
Vrabelová VeronikaOA Český Těšínne
Vrána JakubGJŠ Přerovne
Vraník FilipKojetínne
Vranová JanaDK Nad Alejíne
Vrba MartinGFXŠ Liberecne4.000
Vrbková MarkétaMoravské Bud.ne
Vrbková MilenaMoravské Bud.ne
Vrťo FilipGJŠ Přerovano7.900
Všetečka JakubBrnone
Vyhlídka JanDK UKne
Vykopalová KristýnaGJŠ Přerovano4.100
Vykoupilová JanaGJŠ Přerovne
Vyletělová PetraG Třebíčne
Vymlátilová LenkaKlenovicene
Výravský DavidBrnone
Výravský JakubBrnone
Výšinová KateřinaGJNne
Vytásková JanaOlomouc Hejčínne
Vyvial TomášOA F-Mne
Vyvialová EliškaOA F-Mne
Vyzinová NikolDDL FMne
Wacey OliverSPŠCH Brnone
Waclavík RadekOA Český Těšínne
Waic VlastimilDK Jatečníne
Waicová SimonaDKGCHne
Walach AnetaGYMPOLne
Walach BarbaraNezařazeníne
Walach TomaszGYMPOLne
Waldova JulieGYBUne
Walová HanaHavířovne
Wałach Jan BogdanGYMPOLne
Wdowyczynová LucieGJNne
Weiserová HelenaGFXŠ Liberecne
Weissmann JiříDK COG FMne
Wickham John LoftusOlomouc Hejčínne
Wierzgonová EwaGYMPOLne
Wolf PetrDK Jatečníne
Wolfová MartinaNezařazeníne
Wolfová MonikaMGOne
Woznica OndřejMostne
Wranová MartinaMGOano9.910
Wranová SáraMatičníne
Wybitul EvženHavířovano4.300
Yasnogorodsky NeilOpen Gatene
Yurkiv IrynaECPne
Za Nzambi JenniferECPne
Zabavíková Edita8. ZŠ FMne
Zabloudilová KateřinaBrnone
Zábranská LuciePísekne
Zágorová KateřinaWichterlene
Zahradil ErikDK Nad Alejíne
Zahradníková RomanaGFXŠ Liberecne
Zahradová KateřinaDK Nad Alejíne
Zajac HaniaGYMPOLne
Zajíc FrantišekNymburkne
Zajícová EsterDK Nad Alejíne2.900
Zajíček JakubOpen Gatene
Zámyslický DominikOpatovne
Zatloukalová BarboraLesní čtvrťne
Zatloukalová EvaBrnone
Zatloukalová MarieOlomouc Hejčínne1.800
Zavadilová BarboraGYBUne
Závodná MíšaDKGPBne
Zbožínková SáraGJŠ Přerovne
Zbranková Lucie nezávislíano
Zeisel ViktorDK Nad Alejíne
Zelbová JuditaGEKOMne6.000
Zelenková BárboraDK Nad Alejíne
Zemachová MichaelaOpen Gatene
Zeman KamilBrnone
Zemanová JanaMGOano6.400
Zemanová VeronikaBrnone
Zetková OksanaMostne
Zgylga AlexandrIQ Romane
Ziesler MarekGJNne
Zikmunda MatějNymburkne
Zikmundová AlenaGJNne
Zikmundová PetraDK Nad Alejíne
Zíková AdélaOpen Gatene3.000
Zima Matyáš Havířovne
Zímová LenkaOA Třebíčne
Zlatníková ZuzanaNezařazeníne
Zlatuška KarelBrnone
Znamenáčková DominikaGFXŠ Liberecne
Zogata JakubGYMPOLne
Zoň RobinGym Český Těšínne
Zonygová ŠárkaBrnone
Zouharová VeronikaGYBUne
Zouzalík JanLitvínovne
Zrůst ZdeněkDK Jatečníne
Zubajová ZuzanaCP Nymburkne
Zuklín TomášVADAne
Zunt OndřejHladnovne
Zuntová KristýnaPísekne
Zuzaník JiříLesní čtvrťne
Zvolská TerezaBrnone
Zwaan ZoranDK Nad Alejíne
Žalmanová NatalieOpen Gatene
Žambochová Evane
Žďárek DanPBSne
Ženatý FilipDK COG FMne
Žídek DaliborMGOne
Židlická Alenanezávislíne
Žilková KláraG Třebíčne
Žilková SabinaBrnone0.700
Žufanová ZuzanaDKLUne
Žuffová TerezaOlomouc Hejčínne
Žváková MichaelaOA F-Mne
Žvaková VendulaHavířovne
Žywczoková AgátaGYMPOLne