ADK ČR greybox Gymnázium F.X. Šaldy Liberec
cz | en | 2017/2018

nepřihlášený uživatel přihlásit

místo: Liberec

Vedouci: Čechová Alena

rolesezónačlověk
trenér2004/2005Meixnerová Zdeňka
trenér2005/2006Meixnerová Zdeňka
trenér2006/2007Meixnerová Zdeňka
trenér2007/2008Meixnerová Zdeňka
trenér2008/2009Meixnerová Zdeňka
trenér2009/2010Meixnerová Zdeňka
trenér2010/2011Meixnerová Zdeňka
trenér2010/2011Čechová Alena
trenér2011/2012Lukáč Ondřej
trenér2011/2012Kuc Petr
trenér2011/2012Kolář Broněk
trenér2011/2012Meixnerová Zdeňka
trenér2012/2013Čechová Alena
trenér2013/2014Čechová Alena
trenér2014/2015Čechová Alena
trenér2015/2016Čechová Alena
trenér2016/2017Čechová Alena
trenér2016/2017Rousková Anna

týmy

týmdebatéřidebaty
Ponorka0104
Záskok022
3G06
Upřímnou soustrast04
Katamarán015
Chobotnice049
Gejzír012
Kucovi miláčci05
WATCH032
WATCH CO014
Ocean Motion863
Squirrel Submarine1991
Ducklings1024
Pacifiction2385
Lutra felix45
Utopenci1740
H2O614
Modrá velryba35

rozhodčí

rozhodčíjazykformátmísto
Čechová Alenacz,enDL,DPPraha, Liberec
Uhlíř Romancz,enDL,DPHamburk
Rousková Annacz,enDL,DPLiberec
Bučková "Berka" Terezacz,enDL,DPLiberec/Belgie
Suchomel Aleš cz,enDL,DPLiberec
Valešová Martinacz,enDL,DPLiberec
Labská KarolínaczDPLiberec

členové

přehled IB | přehled řečnických bodů

jménotýmdebatérčlen ADK
Ansorge AdamPacifictionaktivníne
Balcarová BarboraSquirrel Submarine, Ducklings, Pacifiction, Utopenciaktivníne
Banýrová Terezanene
Bartoň Tomášnene
Bayer Robertnene
Bučková "Berka" TerezaOcean Motion, Squirrel Submarine, Ducklings, Pacifictionaktivníne
Bukovec Radeknene
Čanda Jakubnene
Čechová AlenaSquirrel Submarineaktivníne
Dlouhá Lucienene
Doseděl Františeknene
Dostalík Igornene
Drahňovský Tomášnene
Dummy Personnene
Egertová Zuzananene
Eisenhammerová Evanene
Erhart Jannene
Fopp TimonPacifiction, H2Oaktivníne
Frydrychová Zitanene
Gazdová Zuzananene
Halková Danielanene
Havlík KryštofPacifiction, Utopenciaktivníne
Hochman DavidModrá velrybaaktivníne
Hosenseidl Radeknene
Chaloupková PetraSquirrel Submarineaktivníne
Chládková Sabinanene
Janoušek Filipnene
Kapletová Katerinanene
Karolína Krupičkovánene
Kolář Broněknene
Kopalová Markétanene
Kosina RobertPacifiction, Utopenci, H2O, Modrá velrybaaktivníne
Kostelac Matějnene
Kostelacová Ivanene
Koucký Jiřínene
Kounek Danielnene
Kout FilipLutra felixaktivníne
Koutný Jiřínene
Křeček Štěpánnene
Kříž Kristiánnene
Křížová KarolínaDucklings, Pacifictionaktivníne
Kuc Petrnene
Kykalová Michaelanene
Labská KarolínaNS1, NS2, Ocean Motion, Squirrel Submarine, Ducklings, Pacifiction, Utopenciaktivníne
Labský JanNS1, NS2, Ocean Motion, Squirrel Submarine, Ducklings, Pacifictionaktivníne
Le Dang Lynene
Lejsková Pavlínanene
Lukáč OndřejSquirrel Submarine, Bez komentářeaktivníne
Manligová EliškaDisidenti, Ocean Motion, Squirrel Submarineaktivníne
Matuský ŠtěpánSquirrel Submarine, Ducklings, Pacifiction, Martin and his Blondiesaktivníne
Mazánková MercedesLutra felixaktivníne
Meixnerová Zdeňkanene
Millerová Petranene
Moc MatyášPacifiction, Utopenci, H2Oaktivníne
Motyčka ZdeněkSquirrel Submarineaktivníne
Neuhofer RobertUtopenciaktivníne
Niesigová LenkaNS1, NS2, Ocean Motion, Squirrel Submarine, Pacifiction, Martin and his Blondiesaktivníne
Panušková KláraDucklings, Pacifictionaktivníne
Pelikánová HanaSquirrel Submarineaktivníne
Plíva Jannene
Poloprutská LucieUtopenciaktivníne
Procházka "Prochi" DanielNS1, NS2, Squirrel Submarineaktivníne
Přibilová Kateřinaaktivníne
Rousková AnnaNS1, NS2, Ocean Motion, Squirrel Submarine, Utopenci, Jehovistiaktivníne
Rudolf PavelH2Oaktivníne
Rutová MichaelaNon Sequiturnene
Řičářová Marienene
Sakmaryová KateřinaSquirrel Submarine, Pacifiction, Lutra felix, Utopenciaktivníne
Siková Kristýnanene
Simbartlová Annanene
Skočejová Kateřinanene
Smrkovský Lukášnene
Sojka MarekSquirrel Submarine, Pacifiction, Utopenciaktivníne
Solnařová EliškaUtopenciaktivníne
Stachová Terezanene
Stezková AnnaPacifiction, H2O, Modrá velrybaaktivníne
Suchomel Aleš Ocean Motion, Squirrel Submarine, Pacifictionaktivníne
Suchomel TomášPacifictionaktivníne
Šimková Marikanene
Štěklová HanaPacifiction, Utopenci, H2Oaktivníne
Štula MatějLutra felixaktivníne
Tsiple GeorginaDucklings, Pacifictionaktivníne
Tužová DominikaSquirrel Submarineaktivníne
Uhlíř Romanneano
Valešová MartinaOcean Motion, Squirrel Submarineaktivníne
Viták JiříPacifiction, Utopenciaktivníne
Vodička "Vodík" Jakubnene
Vodseďálek Štěpán Pacifictionaktivníne
Vojtěch JakubUtopenciaktivníne
Vrba MartinUtopenciaktivníne
Weiserová Helenanene
Zahradníková Romananene
Znamenáčková DominikaPacifiction, Utopenciaktivníne