Výsledky debatní sezony 2017/2018

Asociace debatních klubů vyhlašuje konečné výsledky XXIII. ročníku Debatní ligy a Debate League, XXI. ročníku Debatního poháru a Debate Cup a II. ročníku Debatního superpoháru.

Konečné pořadí po finálovém turnaji v jednotlivých soutěžích je následující:

Debatní liga

  1. K. G. B. (Mensa gymnázium, Praha, Gymnázium Jakuba Škody, Přerov a Open Gate)
  2. Impetum Imperium (Mendeovo Gymnázium, Opava)
  3. Tři ve při (Gymnázium Brno-Řečkovice)
  4. GYRA 2 (Gymnázium Studentská, Havířov-Podlesí)
  5. Koťátka (Gymnázium Nad Alejí, Praha)
  6. Metodický okýnko (Gymnázium Jateční, Ústí nad Labem)
  7. Kaunaz (Gymnázium Opatov, Praha)
  8. FurFon team (Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce)

Nejlepší mluvčí:

  1. Elena Sekaninová (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
  2. Kateřina Adámková (Gymnázium Nad Alejí, Praha 6)
  3. Prokop Maršík (Gymnázium Brno-Řečkovice)

Nejlepší nováček:

  1. Tomáš Piskáček (Gymnázium Opatov, Praha)

Další výsledky najdete v greyboxu.

Debate League

  1. Carrdashians (Open Gate)
  2. K. G. B. (Mensa gymnázium, Praha a Open Gate)
  3. Palonga (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov a Open Gate)
  4. The Order of Chaos (Gymnázium Olomouc-Hejčín a Gymnázium Opatov, Praha)

Nejlepší mluvčí:

  1. Thea Kratochvílová (Open Gate)
  2. Elena Sekaninová (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)
  3. Viktor Říha (Open Gate)

Nejlepší nováček:

  1. Tereza Götzová (Mensa gymnázium, Praha)

Další výsledky najdete v greyboxu.

Debatní pohár

  1. FurFon team (Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce)
  2. Utopenci (Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec)
  3. Slav Princesses (Mendeovo Gymnázium, Opava)

Debate Cup

  1. K. G. B. (Mensa gymnázium, Praha, Gymnázium Jakuba Škody, Přerov a Open Gate)
  2. Carrdashians (Open Gate)
  3. Neutrality (Gymnázium Jakuba Škody, Přerov)

Debatní superpohár

  1. K. G. B. (Mensa gymnázium, Praha, Gymnázium Jakuba Škody, Přerov a Open Gate)
  2. FurFon team (Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce)
  3. Slav Princesses (Mendeovo Gymnázium, Opava)